Cep telefonu taşımacılığı

Uluslararası elektronik cihaz taşımacılığı alanındaki tüm zorlukları aşabilen nakliyat firmaları çok azdır. Firmamız bu teknolojik cihazlardan biri ve önemlisi olan cep telefonlarının taşınmasında gerekli olan dikkatin farkındadır. Cep telefonlarının taşınabilmesi için telefonlara özel bölmelere sahibiz. Akıllı cep telefonu taşımak için telefonların içinde bulunduğu kolilerin sabitlenmesi gerekir. Çünkü kamyonlar yollardaki çukurlu bozuk zeminlerde ilerlerken oluşan sarsıntılarla kolilerin birbirlerine çarpmaları önlenmelidir. Bunun için kolileri sabitleriz. Sabit koliler olduktan sonra zaten koli içinde koruma straforunun içinde olan cep telefonlarının taşıma esnasında zarar görmesi tamamen engellenmiş olacaktır.

Cep telefonu taşımacılığı yapan firmalar Türkiyede 8 tanedir. Bunların tamamı uluslararası lojistik işletmeciliği yaan firmalardır. Bizim firmamız da aynı şekilde cep telefonlarını ABDden, Çinden, Tayvandan, Koreden, Japonyadan taşımaktadır. Uluslararası taşıma sisteminde Limana yanaşan konteyner içindeki cep telefonlarını limandan alarak ilgili depolara götürmekteyiz.

Cep telefonlarının taşınması için detaylı bilgi alabilmek için bizi de arayabilirsiniz. Eğer bunun yanı sıra ilgilendiğimiz diğer alanlarla ilgili bilgi almak isterseniz buradan web sitemizin ana sayfasını açın ve hakkımızdaki bilgilere göz atın.