Çatalca evden eve nakliyat

Eviniz çatalcanın büyük ilçesindeyse hiç merak etmeyin nakliyat firmamız da bu ilçede hizmetinizdedir. Çatalca evden eve nakliyat ekibimiz tüm eşyalarınızı yerinden teslim alır yerine teslim eder. İstanbul genelindeki evden eve nakliyat çalışmalarımıza 39 tane ilçede ayrı ayrı nakliyat şubesi açtık. Tüm şubelerimiz bu ilçelerdeki mahalli temsilcilikleri ile birlikte müşterilerimize daha yakından çalışma yapabiliyor. Çatalca da evden eve nakliyat firması toplamda 17 tane var ancak bunların 14 tanesi çatalca merkezli değildir. İstanbulun farklı ilçelerinde merkezleri olan evden eve nakliyat firmalarının buraya sadece hizmet alanı olarak çalışmaları vardır. EVDEN EVE NAKLİYAT firmamız Çatalca ilçesinde 39 farklı mahallesine de ev taşıma işleri yapabilmektedir. Nakliyat Merkezimiz Çatalcada olup tüm mahalleleri bu merkezden yönetiriz. Çatalca da evden eve nakliyat yaptırmak isterseniz evinizin eşyalarını ambalajlama ve paketleme yaparak sigortalatarak taşırız. Varsa su tesisatı, pencere sökme takma, marangoz işleri gibi ek montaj- demonte işlerini de yaparız. Çatalca evden eve nakliyat ekibimiz size bu hizmetleri sunarken aynı zamanda uygun fiyatlar da verir.

Çatalca evden eve nakliyat fiyatları.

İlçe içinde bazı fiyatlarımız şu şekilde olmaktadır :

Çatalca içi evden eve nakliyat fiyatı 1000-1500 TL arasında değişir.
Çatalca Beşiktaş arası evden eve nakliyat fiyatı 1500-2500 TL arası değişir.
Çatalca Ankara şehirlerarası evden eve taşımacılık fiyatı 2000-4000 TL arasında şehir mesafelerine göre değişir.

Görüldüğü gibi sabit bir fiyat veremiyoruz. Eşyaların hacmine göre gidilecek yol mesafesine göre farklı miktarlarda fiyatlar sunabiliyoruz.

Bunların yanı sıra Çatalcada eşya depolama hizmeti de veriyoruz. Eşyalarınız depolanacaksa Çatalcadaki depolama alanımızda saklarız. Aylık yada yıllık planla eşya depolama hizmetini verebiliyoruz.

Çatalca evden eve nakliyat bölgeleri.

Akalan
Atatürk
Aydınlar
Bahşayiş
Başak
Belgrat
Celepköy
Çakıl
Çanakça
Çiftlikköy Merkez
Dağyenice
Elbasan
Fatih
Ferhatpaşa
Gökçeali
Gümüşpınar
Hallaçlı
Hisarbeyli
İhsaniye
İnceğiz
İzzettin
Kabakça
Kaleiçi
Kalfa
Karacaköy Merkez
Karamandere
Kestanelik
Kızılcaali
Muratbey Merkez
Nakkaş
Oklalı
Ormanlı
Ovayenice
Örcünlü
Örencik
Subaşı
Yalıköy
Yaylacık
Yazlık