Çalışmalar

Profesyonel Eşya Paketleme hizmetleri veren şirketler varken bazı müşterilerimiz evini kendi taşımak ister ve taşıma sırasında koli gibi kolay malzemeler kullanılır. Buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi vb. gibi eşyalar paketlenmediği için taşınma sırasında bir çok kez farklı farklı yerlerden zarar alır ve müşterimiz düşündüğü gibi eşya taşıyamaz ve pişman olur. Sizde anlattığımız buy konuyu yaşamamak için profesyonel bir nakliyat şirketi aramanız gerekir.

Evden eve nakliyat kelimesi denildiğinde hiç evini taşımayan müşterilerimizin aklına dışardan duyduğu kelimeleri uygulayarak ev taşımasını şirketlere yaptırmaz. Hatta bazı ev taşımak isteyen müşteriler ev taşıma ile ilgili hizmet sunma yapan firmalar olmadığını bile söylüyor. Oysaki bir çok nakliyat firması elinden geldiği kadarıyla müşterisini memnun etmek için ellinden geleni yapmaktadır. Örneğin firmamız 1972 yılından beri çalıştığı tüm müşterilerin yüzünü güldürerek ve eşyalarını güzel bir şekilde taşıyarak bu yıllara kadar gelmişizdir. Emek verdiğim tüm hizmetler ve çalışmaların karşılığını firmamız ciddi yönden çok güzel bir şekilde almıştır. Firmamız haksızlığa, dolandırıcılığa vb. hukuksuz işlere karşı gelerek taşımacılık yapmaktadır.

Evden eve nakliyat sektörü içinde en önemli sunduğumuz hizmet ve en önem duyduğumuz hizmet paketleme hizmetidir. Bu hizmet ne diye merak ediyorsanız. Bu hizmetimiz eşyalarınız taşınma sırasında zarar görmemesi için uygulanan bir hizmettir. Sunduğumuz paketleme hizmeti evden eve nakliyat sektörü içinde çok önemli olduğu için firmamız paketleme sırasında hiç bir malzemeden sakınmaz. En iyi şekilde eşyaların zarar görmesin diye elimizden gelen her şeyi uygulamaktayız.

Nakliyat Şirketleri Paketleme Hizmetini Nasıl Yapmaktadır?

Bulunduğumuz 21. yüzyılda ve gelişen teknoloji yılında firmamız kendine ait paketleme hizmeti ve kendimize ait çalışmalar uygulamaktadır. Sunduğumuz bu hizmet müşterilerimizin eşyalarını taşınma sırasında en iyi şekilde taşımamızı yardımcı olmaya yarar. Genelde yukarda çokça bahsettiğimiz bir konu olan müşterilerimizin nakliyat firmalarına güvenmeyip eşyalarını kendi taşıması evden eve nakliyat hizmeti için en son yapılan bir hata olması gerekmektedir. Müşterilerimiz nakliyat şirketlerinin paketleme hizmeti veya bir çok hizmetlerini nasıl yaptıklarını ve nasıl çalıştıklarını veya eski çalıştıkları müşterileri memnun etmişlerimi sorularının cevabını bulması gerekir. Çalışacağınız firmanın ismini tarayıcılarda aratarak onlar hakkında bilgi öğrenebilirsiniz.

Bir başka cevaplayacağımız soru ise bazı firmalar yanlışlıkla veya bir şekilde müşterilerin eşyalarına bir şekilde zarar vermektedir. Ondan sonra müşterilerimiz ise kendi tamir etmeye ve kendi cebinden ödemeye kalkar. Bu çok yanlıştır gerçek online bir evden eve nakliyat kuruluşu işe başlamadan önce müşterisinin eşyalarını kendisi tarafından sigortalar ve eşyaları güvene alır. Eşyaların zarar görmesinde firmanın eşyaya tamir veya masraflarını uygulamak zorundadır.

Eşyalarınızı  kendiniz taşımak isterseniz gerekenler;

  1. Eşyalarınızı kontrol ve ne kadar malzeme gerekmesi lazım olduğunu öğreniniz.
  2. Eşya paketleme yapmak istiyorsanız alacağınız malzemenin kaliteli olmasına dikkat ediniz. Yoksa eşyalarınıza zarar verebilirsiniz.
  3. Kırılacak malzemeleriniz koymak için koli paketlemek için gazete kullanınız.
  4. Yiyecek, ilaçlar vb. malzemeleri taşıma sırasında ıslanmaz koli kullanınız.
  5. Hassas eşyalarınızı paketlemesinde tasarruftan kaçının.

Mobilya Paketleme:

Kırılacak Paketleme :

 

Yatak, Dolap Vb. Eşya Paketleme:

Çamaşır Makinesi, Buzdolabı Makinesi Vb. Paketleme: