Kadıköy Caferağa Evden Eve Nakliyat

Mega İstanbul Nakliyat 1978 Yılından beri uzman kadrosuyla Türkiye’de gerçekleştirdiği evden eve nakliyat sektöründe iyi bir konuma gelmiştir. Tatbikîde siz müşterilerimiz sayesinde geliştirdiğim tecrübe Türkiye genelinde en iyi nakliyat firmalarından biri olmamızı sağlıyor.  Bu sene  evden eve nakliyat sektörü işine girişimizin 42 yılını kutlamaktayız. Ekim ayı kuruluş ayımız olduğu için siz müşterilerimizi bu ay içinde  %20′ ye varan indirimlere kuruluşumuzu kutlamaktayız.

Caferağa Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Caferağa Evden Eve Nakliyat sektöründe firmamızla iletişime geçmek için 05326007665 kodlu telefon numaramızı arayarak siz müşterilerimiz isterseniz büromuzda yüz yüze görüşerek detaylı bir şekilde konuşabiliriz. Müşterimizle anlaşabilirsek firmamızda ücretiz expertiz hizmetiyle yetkili çalışanlarımız evinize gelerek detaylı bir şekilde eşyalarınıza güz atarak fiyat teklifi vererek eğer siz müşterilerimizde kabul ederseniz sigortalama hizmetimizi devreye sokarız. Sigortalama hizmeti ise eşyanızın şirketimiz tarafından zarar görmesi sonucunda firmamızın üstlenmesi ve sorunu gidermesidir. Ondan sonra belirlediğimiz gün içinde sabah erken gelerek ister anahtar teslim edebilir ister evinizde durabilirsiniz.

Kadıköy Caferağa Mahallesi Teklif Almak İçin Tıklayabilirsiniz

Caferağa Mahallesi Asansörlü Taşımacılık

Kadıköy Caferağa mahallesinde ikametgâh ediyorsanız veya oraya taşınmak istiyorsanız evinizin, büronuzun, şirketiniz, vb. binanız taşınmaya uygun değilse firmamız Mega İstanbul Nakliyat asansörlü nakliyat hizmeti sunmaktadır. Binanızın balkon veya penceresine asansörümüzü koyarak taşıma yapmaktayız. Eğer pencere veya balkondan eşyalarınız çıkış yapmıyorsa pencereniz veya balkonunuzu firmamızda o koyuna bilgi sahibi arkadaşlarımız pencere ve balkonu sökerek taşıma yapmaktayız. İşimiz birince balkon veya pencerelerinizi söktüğümüz gibi takmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir