Kadıköy Caddebostan Evden Eve Nakliyat

Mega İstanbul Nakliyat Caddebostan Mahallesi Evden Eve Nakliyat hizmetinde uzman  kadroyla verdiğimiz hizmete dayanarak evinizi siz bir şeye elemeden sizin konforunuzu bozmadan evinizi güvenilir ve titiz bir şekilde taşınacağınız yere nasıl eşyayı yerinden almışsak öylede bırakacağımız yere siz nereye isterseniz eşyaları biz oraya koyarız. Caddebostan mahallesinde işinde uzman ve geçmişten gelen uzman kadroyla vermiş olduğumuz hizmetinin hakkını vermekteyiz .

Caddebostan Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Caddebostan Evden Eve Nakliyatta eviniz, işyeriniz, yada depolama hizmetini ihtiyaç duyuyorsanız gönül rahatlığıyla bize ulaşabilirsiniz. Vermiş olduğumuz hizmete paketleme hizmetini yılardır hayatını bu işe adamış profesyonel uzman kadromuz yapmaktadır. Bazı müşterilerimiz paketleme işlemini kendi yapmaktadır. Bize Sadece taşıma işlemi kalır.   Taşınma sırasında müşterilerimizin en merak etiği soru (eşyam zarar görmesi sonucunda ne oluyor) Firmamız Mega İstanbul Nakliyat sigortalama hizmetimiz vardır. Eşyanıza şirketimiz tarafından verilen zararlara şirketimiz verdiği zararı üstlenir.

Eğer sizde Caddebostan’ da ikamet ediyorsanız yada  oraya taşınmak istiyorsanız eviniz, işyeriniz  ofis veya büronuzu ilgili tüm işlemlerde bize ulaşabilirsiniz. Her müşterimiz gibi sizde uygun fiyat almak istiyorsunuzdur.  Firmamız 1+1, 2+1, 3+1 evlerde firmamız %20′ ye  varan indirimlerden yararlanabilirsiniz. Size kalan tek şey evinizin binanızın, sitenizin veya villanızı bize anlatmak bizde yapabildiğimiz kadar size uygun fiyatta bulunmak. İşimiz sizin mutluluğunuzdur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir