Bursa evden eve nakliyat

Bursa evden eve nakliyat firması arayan müşterilerimiz için kurduğumuz 38 yıllık şirketle nakliye hizmetlerinizi güvenle ve sigortalı yapıyoruz. Bu şehirdeki en büyük evden eve nakliyat firması olarak size taşınma çalışmalarınızda kaliteli bir çalışma yapmak istiyoruz. Bursa nakliyat ekibimizde 10 adet 40 metreküplük büyük kamyonumuz mevcuttur. Bursa İstanbul arası gelip gide 2 adet uzun (80 metreküplük) nakliyat tırını da devreye soktuk. Bursa’nın tüm köylerine çıkabilen orta boyutlu kamyonetlerimizle eşyalarınızı en zor köylerden alarak taşınmak istediğiniz yere de götürebiliyoruz. Bursa’da hangi bölgelere hizmet verdiğimizi şu şekilde belirtelim :

Ev taşıma : Bursa içinde ev taşıma hizmetleri veriyoruz. Bursanın herhangi bir ilçesinden diğer ilçelere şehir içi ev taşıma ücretleri karşılığında çalışıyoruz. Ücretlerimiz gayet uygundur.

Eşya taşıma : Bursanın en başarılı eşya taşıma firması olmayı hedefleyerek işe koyulduk ve 2017 yılı itibarıyla ev taşıma hizmetlerini en uygun fiyatlarla veren firma olduk. Eşya taşıma hizmetlerinde tüm eşyalarınız paketlenir ve ambalajlara konulur. Bu şekilde güvenli eşya taşıma hizmetini sunmuş oluruz. Sizi Bursa eşya taşıma ofisimize mutlaka bekleriz.

Eşya depolama : Bursa eşya depolama merkezimide tüm ilçelerden gelecek eşyaları toplarız. İstanbul’daki gibi her ilçeye eşya deposu koymadık. Ancak ilerleyen zamanlarda eşya depomuzun sayısını arttırıp Bursa’da her ilçeye eşya deposu açmayı hedefliyoruz. Bursa depolama binamızda eşya depolama fiyatlarını yarı yarıya indirdik. Oda kiralama usulünü de ekleyerek saklama yöntemlerini çeşitlendirdik. Eşya depolama ihtiyacınız olursa Bursa Nilüfer’deki merkez antrepo depomuz hizmetinize hazırdır.

Nakliyat : Bursa nakliyat birimimizin en çok hizmet verdiği alan budur. Nakliyat çalışmalarında üç aşamalı taşıma yapılır. Bunlardan ilki nakliyatın gerçekleştirileceği mekandaki tüm eşyaların paketlenmesidir. İkinci aşamada eşyaların kamyona doğru şekilde yüklenmesidir. Son aşamada ise nakliyat yüklerinin teslimat yapılacak mekana hasar verilmeden tamamlanmasıdır. Bursa nakliyat pazarının büyük payını sahiplenen firmamız 5 yıldır müşterilerinin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Bursada nakliyat fiyatları en uygun şirket firmamızıdr.

Nakliye : Bursa evden eve nakliye şirketimiz küçük taşıma işlerini tamamlamak için bir nakliye birimi oluşturdu. Bursa nakliye birimimiz ilçeler arasındaki küçük çaptaki eşyaların nakledilmesinde görev almaktadır. Nakliye hizmetleri genellikle 20 metreküp kamyonlarla gerçekleşir. Bu sebeple hem daha çabuk hem de ucuz bir taşınma gerçekleştirilir. Bursada nakliye işiniz çıkarsa firmamızla irtibata geçerseniz size fiyatlar konusunda da yardımcı olacaktır.

Şehirler arası taşımacılık : Bursa şehirlerarası taşımacılık görevlerini firmamız yapmaktadır. Bursadan Türkiye’nin diğer illerine ev taşınacaksa bunu en güvenilir ve en iyi yapan firmalardan biriyiz. Şehirler arası nakliyat ekibimiz senede 458 adet yaklaşık olarak Bursa’dan diğer illere ev taşır. Üstelik şehirler arası evden eve nakliyat fiyatlarında indirimli uygulamalarımız da mevcuttur. Örneğin; İstanbul Bursa arası nakliyat fiyatları 3400 TL iken indirim ugulandığında 3000 TL ye taşıyabiliyoruz. İndirimli fiyatlardan yararlanmak için Bursa şehirler arası nakliyat birimimizle iletişime geçebilirsiniz.

Piyano taşıma : Bursa’da genellikle merkez belediyelerinde talep edilen Piyano taşımacılığında önemli bir yer edindik. Araçlarımızda piyano taşımacılığına uygun ekipmanlar var. Piyanonuzu büyük çelik koli içersine koyar herhangi bir hasardan koruruz. Büyük titizlikle taşınması gereken piyanonun başına iş gelmeden teslim ederiz. Bursa piyano taşıma çalışması yaptırmak isterseniz mutlaka bizi arayın.

Kasa taşıma : Para kasası veya büyük kasaların taşınmasında size yardım etmek isteriz. Bursa para kasası taşıma ekibimiz güvenlik önlemlerini alarak en güvenli şekilde bu hizmeti sağlar. Taşınacak kasalar tam sigorta kapsamında taşınır. Kasa taşıma fiyatları da oldukça makul seviyelerdedir. Bursa içinde para kasası taşıtmak isterseniz size bu konuda yardımcı olmak isteriz.

Asansörlü nakliyat : Bursa içinde eski yapılaşmalardan kaynaklanan binalarda merdiven sahasında asansör olmayan evler bulunmaktadır. Bu durumda eşyalarınızı binanın balkonundan alabiliyoruz. Eğer gerekirse binadaki cam sökülerek eşyalarınızı camdan içeriye taşıyoruz. Sonrasında sökülen camlar yerine ücretsiz monte edilmektedir. Bursa asansörlü nakliyat ekibimize telefon ederek bu tür binalardaki taşınma ihtiyaçlarını yaptırabilirsiniz. Bursa’da asansörlü nakliyat hizmeti veren en büyük kuruluş bizim firmamızdır. Detaylı bilgileri telefondan edinebilirsiniz.

Giysi taşıma : Giysi taşıma çok dikkat gerektiren bir hizmettir. Bursa’da askılı giysi taşıma hizmetini önemle sunuyoruz. Kamyonlarımıza yada transporter araçlarımıza yüklediğimiz askılıklarla giysiniz kırışmadan taşınmayı sağlayabiliyoruz. Bir de etraklarını naylon ambalajlarla kapatarak toz almalarını engelliyoruz. Bursa askılı giysi nakliyatı kuruluşları içiersinde ilk üçteyiz. Firmamıza uygun fiyatlara giysi nakliyatı yaptırabilirsiniz.

Bursadaki, üzerinde 2 milyon 300 bin nüfusun içinde yaklaşık 500 bin kadar nakliyat işi potansiyeli var. Bu potansiyelin ihtiyacı olan taşınma hizmetini sağlamak üzere firmamız Bursa’da evden eve nakliyat bürosu açtı. İstanbul Bursa arası nakliyat çalışmalarını da arttırarak her iki il arasında kalan diğer illere de taşıma yapmayı hedefledik ve bu alandaki çalışmalarımız da hızla devam etmektedir. Bursa evden eve nakliyat firmaları içinde ilk beşe girmek için ilçeler bazında servis ekibi kurduk. Artık Bursa’nın her ilçesine ev taşıma hizmetini sağlayabiliyoruz.

Bursa evden eve nakliyat bölgeleri.

Nakliyat yapılan bölgeler toplamda 17 adettir. Başta Bursa Merkez olmak üzere diğer 17 ilçeye doğrudan evden eve nakliyat hizmeti yapmaktayız.

 • Büyükorhan
 • Gemlik
 • Gürsu
 • Harmancık
 • İnegöl
 • İznik
 • Karacabey
 • Keles
 • Kestel
 • Mudanya
 • MustafaKemalPaşa
 • Nilüfer
 • Orhaneli
 • Orhangazi
 • Osmangazi
 • Yenişehir
 • Yıldırım

Bursa evden eve nakliyat fiyatları.

Fiyatları belirlerken Bursa genel ortalamasını baz alarak indirimli oranlar veriyoruz. Bursa evden eve nakliyat fiyatları yaklaşık olarak 2200 TL civarındadır. Fiyatların bazı bölgelere göre dağılımı şöyledir :

 1. Bursa – Büyükorhan 2700 TL
 2. Bursa – Gemlik 2300 TL
 3. Bursa – Gürsu 2800 TL
 4. Bursa – Harmancık 2400 TL
 5. Bursa – İnegöl 2500 TL
 6. Bursa – İznik 2300 TL
 7. Bursa – Karacabey 2600 TL
 8. Bursa – Keles 2700 TL
 9. Bursa – Kestel 2900 TL
 10. Bursa – Mudanya 2800 TL
 11. Bursa – MustafaKemalPaşa 1750 TL
 12. Bursa – Nilüfer 1900 TL
 13. Bursa – Orhaneli 2300 TL
 14. Bursa – Orhangazi 2200 TL
 15. Bursa – Osmangazi 2100 TL
 16. Bursa – Yenişehir 2000 TL
 17. Bursa – Yıldırım 1800 TL

Bursa İstanbul arası nakliyat yaptıracaksanız parça eşya taşımacılığında metreküpü 200 TL ev taşımacılığında ise 30 metreküp eşya 2400 TL den başlayan fiyatlarla yapılmaktadır.

Bursa evden eve taşımacılık.

Bursa’nın son beş yılına damgasını vuran nakliyat hizmetlerimizle müşterilerimizin taşıma memnuniyetini kazandık. Bursa evden eve taşımacılık firması olarak işimiz ildeki taşınacak müşterilerimizin sorunsuz bir taşınma yapabilmesini sağlamaktır. Evden eve taşımacılık hizmetlerinde kapasiteyi büyütmek için yeni araçlar alarak Bursa’nın taşıma yüküne katkı verdik. 2017 yılı itibarıyla 12 adet yeni kamyonla Bursanın tüm ilçelerinde ev taşımacılığı yapabiliyoruz. Şehirler arası ve uluslar arası taşımacılık alanında da varız. Bursa limanlarındaki tankerlerden aldığımız konteyner taşımacılığını uzun zamandır yapıyoruz. Bursa’da konteyner taşıma işleri olan işletmelerin hizmetlerini yapıyoruz. Konteyner taşıma sistemimizle uzun taşıma tırlarımızla göreve hazırız. Bursa’da eşya taşımacılığı yaptırmak isteyen tüm müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.