Bucakkışla eşya depolama

Bucakkışla eşya depolama şubemizle Akseki ilçesinin depolama ihtiyacının %100 ünü biz karşılıyoruz. Antalya’nın Akseki ilçesinde eşya depolayan nakliyat firmamız Bucakkışla mahallesinde oturan müşterilerimiz için bir depolama birimi oluşturdu. İlçe içindeki 1500 metrekarelik depomuzda 98 metrekarelik bir alanı sadece Bucakkışla mahallesinde oturan müşterilerimiz için ayarladık.

Depomuz iki katlıdır ve yangın, güneş ışığı, nem, su gibi zararlara karşı korumalıdır. Zemin katı topraktan 90cm yukarıdadır. Depomuzun içinde 10’ar metrekarelik odalar mevcuttur. Bucakkışla mahallesindeki müşterilerimizin mahalle içinde saklatmak istediği eşyalarını İlçe merkezindeki depomuzda saklayabiliyoruz.

Eşya depolama fiyatlarımız Bucakkışla mahallesi için %25 indirimlidir. 10 Metrekare parça eşya depolama için 250 TL aylık ücret talep etmekteyiz. Buna ek olarak depolama tercihinize göre fiyat değişikliği olmaktadır. Sandıklama depolama usulü tercih edildiği zaman daha uygun fiyatlar alabilirsiniz. Oda kiralama usulü ise daha fazla fiyat çıkaracaktır.

Ayrıca Akseki evden eve nakliyat ofisimizle bağlantı kurarak ev taşıma, eşya taşıma ihtiyaçlarınızı da yaptırabilirsiniz. Bucakkışla evden eve nakliyat firmaları sadece Akseki merkezden geldiği için mahallede henüz bir şubelikleri yoktur. Ancak Firmamızın Bucakkışla mahallesinde bir nakliye ekibi bulunmaktadır. Bizimle irtibata geçerseniz tüm taşımacılık faaliyetlerinizde size yardımcı oluruz.