Kadıköy Bostancı Mahallesi Evden Eve Nakliyat

İstanbul Bostancı Mahallesi Evden Eve Nakliyatta firmamızın müşterilerimize sunduğu taşımacılıkta ev eşyası, fabrika eşyası, ofis eşyası, otel eşyası, vb. aklınıza gelecek araçlarımızın alabileceği tüm eşyaları taşımaktayız. Yılardır bostancı mahallesinde sunduğumuz hizmette bizle çalışan müşterilerimizi memnuniyetimizi sağlamışızdır. Özelikle bostancı mahallesinde bizle çalışan çok müşterimiz bulunmaktadır. Mahalle içinde şuana kadar mahalle içinde 154 tane ev eşyasını taşımışızdır. Bu kadar çok olma sebebi binalar eskidiği için depreme dayanıklı olmadığı için müşterilerimiz taşınmak istediklerini kendi kulaklarımızla duymuşuzdur. Özelikle genelde yaşlı müşterilerimiz Kadıköy bostancı mahallesinde çok vardır. Yaşlı müşterilerimizi yormadan oturdukları yerden hiç bir şeye onları katmadan  evlerini titiz ve sigortalı bir şekilde taşınacakları yere nasıl isterlerse aldığımız gibi taşınacakları yere koyarız.

Antika Eşya Taşımacılık

Bostancı Mahallesinde bir çok kere çalıştığımız için çalışırken elimize çok şekilde antika eşya düşmüştür bu antika eşyaları özel bir şekilde paketlemeyle aracımızın en güvenilir yerine koyarak. Antika eşyalara özel sigortalama hizmetimiz vardır. Bu hizmeti aşağıda okuyarak detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bostancı Mahallesi Sigortalı Taşımacılık

Bostancı Mahallesi eski bir mahalle olduğu için genelde müşterilerimizin eşyaları eski ve antika olmaktadır. Bu eşyaların her birine sigortalama hizmeti sunmaktayız. Sigortalama hizmeti eşyalarınıza firmamız tarafından zarar görmesi dahilinde firmamızın zararı üstlenerek elinden gelini yapmasına ve müşterimizi memnun etmek şartıyla çalışmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir