Beşiktaş eşya depolama (Sigorta + İndirimli fiyatlar)

Beşiktaşlıların eşya depolama ihtiyacını biz karşılıyoruz. Güvenilir eşya depolama firmalarından biri ile tanışmak ve depolama ihtiyacını karşılamak üzere internetten arama yaptığınızda size bir çok şirketin web sitesi karşılar. Ancak depolarımızla Beşiktaştaki en güvenli saklama sistemini kuran kuruluşumuzla tanışma fırsatını kaçırmamanızı öneririz.

Öncelikle eşyalarınızı evinizden yada ofisinizden teslim alarak işe başlıyoruz. Eşyalarınızı teslim alırken her birini havalı naylon paketlerle sarıyor ve çizilme ve darbelere karşı korunaklı hale getiriyoruz. Kamyona yükleme esnasında zarar görmemeleri için bazı eşyaları çelik kolilerin içine koyuyoruz.

paketleme

paketleme

Paketlenen eşyalarınızı Beşiktaştaki depo sevkiyat birimimize götürüyoruz. Depolarımız yangın, toz, su gibi zararlara karşı donanımlı ve korunaklıdır. Eşyaların güneş ışığına maruz kalarak eskimemeleri için güneş ışığını doğrudan görmeyen bölümlerde muhafaza ediyoruz. Nem ve rutubet koruyucu sistemimiz sayesinde serin ve havalı nakliyat ambarımızda eşyalarınızın ömründen herhangi bir eksilme olmaksınız güvenle saklanmasını sağlıyoruz. Tüm eşyalar kapalı sandıklarda saklanır. Dileyen müşterilerimiz için oda kiralama sistemimiz de mevcuttur.

Oda kiralama.

Depolarımızda çeşitli boyutlarda odalar mevcuttur. Oda kiraladığınızda bu oda içinde yalnızca sizin eşyalarınız olur. Beşiktaşta oturan müşterilerimizin %18’i oda kiralama sistemimizi kullanmakta ve oldukça memnun kalmaktadır.

Sigorta.

Eşya depolarımıza konulan tüm eşyalar sigortalanmaktadır. Anadolu sigorta kapsamında uyguladığımız bu hizmeti müşterilerimiz talep etmesi durumunda kendi istedikleri firma ile kendileri de sigortalama yapabilmektedirler.

Fiyatlar ve indirimler.

Eşya depolama fiyatları metreküp miktarına göre belirlenmektedir. Ancak eşyaların sigortalanması hususu ve nakliyat için gerekli olan yol mesafesi de ayrıca hesaplamaya dahil olduğu için fiyatımız şudur diyemiyoruz. Depolanacak eşyanız ve mesafe ile ilgili gerekli bilgiyi telefonda yetkili arkadaşımıza bildirmeniz durumunda size kesin fiyat verebiliyoruz. Ancak eşya depolama fiyatlarımızın tamamı indirimlidir. Yaz aylarında %25, kış aylarında ise %15 indirimli eşya depolama fiyatları verebiliyoruz.