Bayrampaşa Kartaltepe mahallesi eşya taşıma hizmetleri

Bayrampaşa Kartaltepe mahallesi eşya taşıma hizmetleri firmamız tarafından uygun fiyatlara yapılmaktadır. Kartaltepe’de yaşayan müşterilerimize evden eve nakliyat, eşya taşımacılığı ve şehirlerarası yük taşıma hizmetlerini yapmaktayız. Kartaltepede otururan müşterilerimizin eşya taşıma işlerini yaparken Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında %20, Ekim ve Kasım aylarında ise %15 indirimli fiyatlar veriyoruz.

Kartaltepe eşya taşıma firmaları için internette bir arama yapıyorsanız EVDEN EVE NAKLİYAT firmamızın Bayrampaşa ve Kartaltepe birimleri ile karşılaştığınızda her iki birimimize de telefon ederek eşyalarınızın taşınmasını isteyebilirsiniz. Kartaltepe nakliyat birimimiz eşyalarınızın çeşidine göre sizi yönlendirecektir.

Parça eşya taşıma sistemimizde Kartaltepeden İstanbul içine aynı gün içinde Kartaltepeden diğer şehirlere 2 iş günü içinde taşıma yapabiliyoruz. İstanbul Bayrampaşa Kartaltepe mahallesindeki diğer nakliyat firmaları sadece 2 tane ile sınırlıdır. Ancak Bayrampaşa geneline hizmet veren firmalar toplamda 75 adettir. Firmamızın Kartaltepede yaptığı geçmiş çalışmaları ile en çok talep gören nakliyat firması olma özelliğini 2017 yılı itibarıyle sürdürmektedir.

Kartaltepede eşya taşıma işleriniz varsa bizimle telefon görüşmesi yaparak ücretler hakkında bilgiler alabilirsiniz. Eşyalarınızın tamamı sigortalanarak ve paketlenerek taşınacaktır.