Batı Ataşehir eşya depolama

Firmamızın Batı Ataşehir eşya depolama merkezinde eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolatabilirsiniz. Eşya depolama ihtiyaçları şehir merkezlerinde daha yoğun şekilde talep edilmektedir. Batı Ataşehir, Ataşehir ilçesinin yüksek binalarıyla inşaa edilen bölgesidir. Bu nedenle nüfus sayısı günden güne artan bir bölgedir. Depolama ihtiyacı da buna bağlı olarak artmakta ve daha kapasiteli depolara ihtiyaç duyulmaktadır.

Firmamız Ataşehirdeki 3 katlı 4000 metrekarelik büyük nakliyat deposu sayesinde Batı Ataşehirdeki tüm müşterilerinin eşyalarını depolayacak bir depoya sahiptir. Depomuzda eşyaların saklanması için çeşitli imkanlar sunulmuştur. Dileyen müşterilerimizin eşyalarını sandıkların içine koyarak kapalı şekilde depolama yapıyoruz. Dileyen müşterilerimiz ise kendilerine ait olacak şekilde odalardan bir tane kiralayarak eşyalarını depolatabilmektedirler.

Batı Ataşehirde eşya depolama fiyatları ne kadardır ?

Bu konuda çok çeşitli fiyatlarla karşılaşabileceğinizi bilmelisiniz. X firması metreküp başına 100 TL alırken Y firması 200 TL alabilmektedir. Bizim firmamız kaliteye önem vermektedir. Eşyalarınızı neme, güneş ışınlarına, tüm zararlara karşı sigortalar ve korur. Depomuzdaki bu sistemlerin maliyeti yüksek olmasına rağmen müşterilerimizi mağdur etmeyerek ortalama bir fiyat vermekteyiz. Fiyatlarımızı öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Nasıl depolama yapıyoruz ?

Batı Ataşehir eşya depolama firmaları arasında korumalı depoya sahip 3 firmadan en önemlisi bizim firmamızdır.

  1. Depolama şartlarında sandıklar doğrudan vuran güneş ışınlarından kesin olarak korunur.
  2. Depo içersindeki nemin korunması ve eşyalara zarar vermemesi için nem savar sistemimiz devrededir.
  3. Her sandık üzerinde sahibinin bilgilerini gösteren açıklama tablası mevcuttur.
  4. Yerden 20 cm yükseklikten itibaren konulan sandıklar, yerden alabilecek zararlardan korunmaktadır.
  5. Depo içindeki toz emer cihazımız sayesinde eşyaların tozlanması da kesin olarak engellenmektedir.
  6. Rutubet koruyucu sistemimizle depo içinde kesinlikle rutubetin olmaması daimi olarak sağlanmaktadır.
  7. Tüm eşyalar sigortalanmaktadır, Eşyanızı bize teslim ettiğiniz andan itibaren sigorta kapsamına alınarak garantili depolama yapmaktayız.