Başakşehir evden eve nakliyat

Başakşehir evden eve nakliyat

Başakşehir ilçesinde evden eve nakliyat hizmeti yapmaktayız. Doğu ve merkezinde daha yoğun olan taşıma hizmetlerinden dolayı Başakşehir nakliyat merkezimizi Hürriyet bulvarında kurduk. İlçedeki 11 mahalleye nakliyat iletişim birimi kurduk. Başakşehir de ev taşıma, eşya nakliyesi, eşya depolama ile ilgili beklediğiniz hizmetleri kaliteli şekilde sunmak için hazırız.

Başakşehir eşya depolama hizmetleri.

İşimiz tabiki evden eve nakliyat ancak bazı müşterilerimizin de ev eşyalarını sadece taşımak değil bir de depolatmak isteği oluyor. Bu durumda Başakşehirdeki nakliyat ambarımıza eşyalarınızı depoluyoruz. Başakşehir de eşya depolama firmaları çok az sayıdadır, en köklü depolama yapan firmamız bu alanda Başakşehir’in eşya depolama yükünü taşımaktadır. Antre depolarımızla kapalı kabinlerimizle odalı sistemimizle size eşya depolamanın kalitelisini ve garantilisini sunuyoruz. Hemen şimdi bizimle iletişime geçerek Başakşehirdeki eşya depolama fiyatları ile ilgili detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Başakşehir nakliyat hizmet bölgeleri.

Başakşehir içinde hizmet verdiğimiz nakliyat bölgeleri şunlardır :

Altınşehir
Bahçeşehir 1. Kısım
Bahçeşehir 2. Kısım
Başak
Başakşehir
Güvercintepe
İkitelli Osb
Kayabaşı
Şahintepe
Şamlar
Ziya Gökalp

Başakşehir evden eve nakliyat fiyatları.

Başakşehir ilçesinden evinizi İstanbul’un herhangi bir yerine nakliyat firmamıza taşıtmak istediğinizde size şehir içi fiyatları sunarız. Bu fiyatlar 1200 TL den başlar, ve genelde her ilçeye nakliyat fiyatı bu ortalamayı tutturmuştur. Başakşehir içinden İstanbul dışına mesela Sivas’a bir evden eve nakliyat işi yaptırdığınızda karşılaşacağınız fiyat 2500 TL – 3500 TL civarında olabilmektedir. Bu mesafeler size bir fiyat tahmininde bulunabilmeniz için örneklendirilmiştir. Başakşehirlilere en iyi, en ucuz evden eve nakliyat fiyatını verebilmemiz için Başakşehir evden eve nakliyat birimimizin telefonlarını çaldırabilirsiniz. Telefonlarımızla bizi aradığınızda alacağınız hizmet kalitesini ve fiyatını kesin olarak öğrenme şansı bulacaksınız.

Başakşehir evden eve nakliyat firmaları.

2001 yılından sonra İstanbul Başakşehirde 12 tane evden eve nakliyat firması kurulmuştur. Bu firmalardan 4’ünde çift kasalı büyük tırlar bulundurulmaktadır. 6 tanesinde ise Başakşehir ilçesi sakinlerine hitaben asansörlü evden eve nakliyat hizmeti verebilecek asansörlü kamyonlar bulunmaktadır.

EVDEN EVE NAKLİYAT
Başakşehir örnek nakliyat
Başakşehir truva nakliyat
Jetset nakliyat başakşehir şubesi
Öz enver Başakşehir nakliyat
Hakan evden eve nakliyat
Nizamoğlu Başakşehir evden eve taşımacılık
Başakşehir Yıldırım nakliyat
Başakşehir ilyasoğlu evden eve nakliye
Başakşehir Göktaş ev ve eşya taşımacılığı
Başakşehir Yimpaş evden eve şehirlerarası taşımacılık

Başakşehir nakliyat firmaları İstanbul genelinde %2,3 lük bir yüzde dilimine sahiptir. Toplam sayı olarak 32 tane firması bulunan nakliyatçıların Başakşehire en kaliteli en deneyimli firma olarak en az olanı 9 yıldır devam etmektedir. Bu sebeple köklü firmalar haline gelen Başakşehir nakliyatçıları size aradığınız kalitede taşıma hizmetini sunabileceklerdir.

Başakşehir evden eve nakliyat referanslarımız.

Başakşehirde evden eve nakliyat hizmetinin dışında iş ve sanayi alanlarına yapılan nakliyat ve taşımacılıklarla ilgili çalıştığımız referans firmalar şunlardır :

Aykosyan sanayi sitesi
Demirciler sitesi
Tümsan birinci kısım sanayi sitesi
İpkas plastikçiler sanayi sitesi
Çevre sanayi sitesi
Güngören Bağcılar sanayi sitesi
Keresteciler sanayi sitesi
Metal iş sanayi sitesi

Başakşehir neresidir ?

Başakşehir İstanbul ilçelerindendir. Başakşehir 380.000 nüfuslu bir kırsal ilçedir ve Başakşehire nakliyatçılık hizmeti 1978’den buyana yapılmaktadır. Başakşehir Atatürk havalimanına, Küçükçekmece gölüne yakın, bir kısmı ormanlık alana komşu, bir kısmında ise sazlıdere barajına komşu olan bir ilçe sınırları vardır. İstanbulda nüfusun yoğun oladuğu merkezlere komşu bir ilçedir. Başakşehir ilçesinde 2017 itibarıyla toplam 32 adet evden eve nakliyat işi yapan firma vardır. Nüfusunda hızlıca bir artış gösteren Başakşehir son yıllarda taşınma oranı yükselen en iyi ilçelerden ilk üç arasına girmiştir. Bu nedenle nakliyat hizmetinde yaz aylarında çalışmalar da hızlanmaktadır.