Banka Taşımacılığı

Banka Taşımacılığı

Banka taşımacılığı çok dikkat edilmesi ve titiz çalışılması gereken hizmettir. Banka taşımacılığı sırasında taşınacağınız firmanın kesinlikle ama kesinlikle kurumsal olmasını öneririz. Kurumsal olmayan firma bankanızda sorumsuzluk yapabilir bundan yanı sıra eşyalarınıza zarar verebilirler. Bankanızın ATM gibi bir eşyası varsa firmamız ATM taşımacılığı da yapmaktadır. Ama bu güven isteyen işte firmamız size kendini kanıtlamak için bir çok kurumsal bankayla çalıştığını gösterebilir. Banka içindeki tüm eşyaları firmamız paketlemektedir. Banka Taşımacılığı dikkat edilmesi gereken bir hizmet olduğu için firmamız normal eşya taşıdığı gibi bankayı taşımaz. Firmamızın kendine ait yöntemleriyle bilgisayarlarınız, kasalarınız, evraklarınız gibi bir çok eşyanız firmamız tarafından özel bir şekilde korunur. Hem paketleme esnasında hem de taşıma esnasında firmamız profesyonel ekibiyle en iyi şekilde hizmet verir. Büyük bir gayet gerektiren bu hizmet firmamız Mega İstanbul Nakliyat tarafından en iyi şekilde yapılır.

Tecrübeli olduğumuz kadar firmamız bir çok banka tarafından sponsor olarak gösterilir. Taşıdığımız kurumsal bankaları taşınma hizmetimizi beğenmektedir. Beğendikleri gibi bizi sponsor olarak gösterir ve müşterilerine bizleri önermektedir. Bankaların bize sunduğu tüm müşterilerin eşyalarını en iyi şekilde taşıyarak hem bankamızı hem de müşterimizi mutlu etmeye başarmışızdır.

Kurumsal Banka Taşımacılığı

Kurumsal banka taşımacılığı denince akla ilk gelmeyen firma olmasak ta firmamız yurt içinde taşıdığı tüm bankaları kendine hayran bırakarak hem banka çalışanlarının evini taşımış hem de bankaya bağlı insanları taşımızdır. Taşıdığımız tüm bankayla bağlı insanlar bizi tercih etmekteler. Firmamız gittikçe kendini büyütmektedir.  Bu hizmet alan bazı müşteriler yanlış nakliyat firmalarıyla taşınarak kurumsal bir banka olarak müşterilerine ve rakiplerine rezil olabilir. Bu nedenle bankasını taşıyan insanlar kurumsal firmayla çalışma konusunda çok dikkatli olabiliyorlar.

Firmamız 1978 yılından beri bu hizmeti müşterilerine sunmaktadır. İş adamlarımız ve kurumsal firmalar sayesinde buralara kadar gelmeyi başardık. Bizle çalışan ünlüler ve iş adamları bizi kendilerine referans göstermektedir. Gösterdikleri bu referans sayesinde insanlar bizi tanımış ve evlerini eşyalarını en iyi şekilde firmamıza taşıtmışlardır. Bankalarımızla tanışmamız bir iş adamızın evini taşıma sırasında olmuştur taşıdığımız bir iş adamı bizi tanıdığı insanlara en iyi şekilde anlatarak bizi mutlu etmiştir. Mega İstanbul nakliyat, kaliteli çalışma prensibi ve profesyonel ekibiyle 81 ilde en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Sigortalı Banka Taşımacılığı

Sigortalı banka taşımacılığı firmamız tarafından laikiyle yapılmaktadır. Diğer nakliyat firmaları banka taşımacılığı yapmasa da vermiş olduğu başka hizmetlerde sigortalama hizmeti vermemektedir. Müşterilerimiz çok dikkat etmesi gereken bir konudur Eşyalarına gelen zarar firma ödemiyorsa ciddi bir şekilde zarar girebilir ve nakliyat hizmeti sizde korkunç bir anı bırakabilir. Firma hakkında detaylı bilgi ve hizmetlerini öğrenmenizi isteriz. Aksi takdirde yukarda sizlere belirtiğimiz şekilde sorunlar yaşayabilir. Bu da hiç bir şekilde hoşunuza gitmeyebilir. Ayrıca sigortalama hizmetinden firmamızdan bilgi almak isterseniz firmamızın irtibat numaralarından arayarak detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Banka Taşımacılığı Nedir

Banka taşımacılığını nedir diye sorarsanız firmamız gibi bir çok firma size söylediğimiz bilgiler gibi sizi bilgilendirecektir. Banka taşımacılığı, nakliye hizmetleri arasında ayrı bir uzmanlık alanı gerektiren hizmetlerden biridir. Banka taşımacılığı tekrar tekrar söylediğimiz gibi kurumsal firmalar tarafından taşınması gerekmektedir. Banka şubesi içindeki önemli evraklar veya para gibi bir çok vardır. Bu şeyler banka için gizlilik gerektiren konulardır. Firmamız hiç bir şekilde banka içindeki hiç bir şeye karışmadan hizmetini yapmaktadır. Banka güvenliği gibi bir çok güvenlik elemanı yanına gelmesini rica ederek verdiğimiz hizmet sırasında elemanlarımızı izlemesini isteriz. Banla gibi kurumsal bir yerde bir şey kayıp olması firmamızın kötülenmesi gibi bir çok şey yaşayabilir. O nedenle güvenliği en üst düzeye taşımaktayız. Ayrıca bankalarınızdaki kasalar firmamız tarafından ücretsiz bir şekilde başka bir günde kasa taşımacılığı hizmetimizle tekrar gelerek kasa taşımasıyla ilgilenen personelimizle gelerek kasanızı taşırız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir