Bakırköy evden eve nakliyat

Bakırköy evden eve nakliyat birimimiz İstanbulda nakliyatçılık yapan firmaların yoğunlukla hizmet verdiği bir bölgededir. Bakırköy ilçesinde evden eve nakliyat işi yapabilen 42 tane taşıma firması vardır. Bu firmalardan kalite/fiyat kıyaslaması baz alındığında en değerli nakliyatçılık yapan firmalardan biri de bizim firmamız olan EVDEN EVE NAKLİYAT firmasıdır. Evden eve nakliyatçılık şirketleri Bakırköy ilçesinde yaşayanlar için sigortalı evden eve nakliyat şeklinde hizmet yapmaktadır. Firmamız da bu kapsamda yapacağı tüm nakliyat işlerini sigortalı şekilde yaparak eşyalarınızın güvenliğini sağlamaktadır.

Bakırköyde evden eve nakliyat hizmetlerinin tarihi.

Bakırköyde evden eve nakliyat işleri ilk 1954 te yapıldığı günden bugüne kadar sürdürülmektedir. 1959 lara kadar basit bir nakliyat şeklinde görülen bu sektörde 1965 lerden itibaren mini kamyonetler faaliyet göstermiştir. MAN DODGE FARGO gibi nakliyat kamyonları markalarıyla Bakırköyde ilk defa bu yıllarda ev nakliyesinin yapılmaya başlanması bu sektörün giderek büyüyen bir dilime sahip olmasını sağladı. Günümüzde bakırköyde evden eve nakliyat çalışmalarında asansörlü nakliyat, sigortalı nakliyat, evden eve taşımacılık firmaları arasında tüm firmalarda artık bulunan Tırlar ve büyük kapalı kasalı kamyonlarla ve gerekli durumlarda transporter kapalı minibüslerler nakliyat yapılmaktadır.

Bakırköy evden eve nakliyat firmaları.

Truva nakliyat
Yimpaş evden eve nakliye
Evdiz nakliyecilik
Göktaş nakliyat
Güzel bakırköy nakliyat
Ufuk nakliyat
Ulusoy evden eve nakliyat
Kamyonetiler nakliyat
İlyasoğlu evden eve taşımacılık
Temiz iş ev taşıma
Ulutaş evden eve taşımacılık
Nizamoğlu şehirlerarası ev taşımacılığı
Öz Zafer ev taşıma ve eşya depolama
Albayrak taşımacılık ve Lojistik hizmetleri

Bakırköy evden eve nakliyat firmaları arasında en iyi en kaliteli firmaları websitemize kayıtlı olan firmalar arasından bulabilirsiniz. Ancak 2017 yılı itibarıyla Bakırköy ve İstanbulda en kaliteli hizmeti veren EVDEN EVE NAKLİYAT firmamızın Bakırköydeki irtibat şubesi size bu alanda en iyi hizmeti verecektir. nakliyat çalışmalarımızın tamamı sigortalı ve garantili yapılmaktadır. Üstelik size sunduğumuz fiyatlarla da nakliyat firmaları arasında rakip tanımıyoruz. Bakırköy evden eve nakliyat fiyatları ilçe içinde 1000 TL civarında olup İlçe dışında ise şehirler arası evden eve nakliyat fiyatları geçerli olduğundan gidilecek ile göre değişiklik göstermektedir (Ortalama 2000 TL ye yakın fiyatlar verebiliyoruz). Mesela Bakırköy Edirne arası evden eve nakliyat fiyatları ortalama 2000 TL dir. Bakırköy Trabzon arası evden eve nakliyat fiyatları ise 2400 TL ye yakın fiyatlarka karşınıza çıkacaktır.

Bakırköy nakliyat bölgeleri.

Bakırköyde toplam 15 mahalleye direkt olarak nakliyat hizmeti veririz. Bu mahallelerde kendi aralarında yapılan nakliyat çalışmalarında %20 bu mahallelerden dışarıya bir nakliyat işi yaptırıldığında ise %15, ve Bakırköyden başka şehirlere taşınmak istendiği taktirdeyse %10 nakliyat indirimi uygulayarak işinizi daha uygun fiyatlara yapmaktayız. Bakırköyde açtığımız irtibat birimleri şu mahallelerde hizmet vermektedir :

Ataköy 1.
Ataköy 2-5-6.
Ataköy 3-4-11.
Ataköy 7-8-9-10.
Basınköy
Cevizlik
Kartaltepe
Osmaniye
Sakızağacı
Şenlikköy
Yenimahalle
Yeşilköy
Yeşilyurt
Zeytinlik
Zuhuratbaba

Bakırköy eşya depolama

Eşya depolamada yeni binamız ile Bakırköylülere daha temiz saklama hizmeti veriyoruz. Bakırköy eşya depolama firmaları arasında ilk 3 te yer alan firmamızın eşya depolama sistemi ise İstanbulda bir ilktir. Bütün eşyalarınızı tahtadan yapılmış ve sadece size ait olan büyük sandıklara koyuyor ve bunları yüksek raflarda tutuyoruz. Her müşterimizin sandıklarının anahtarını ve şifreleme sisteminin şifresini kendisine ayarlattırıyor ve veriyoruz. Şifreli sandıklarımız şifre girilmediği sürece konulan raflardan hareket ettirilemiyor ve bu rafta kilitli şekilde sabitlenmiş oluyor. Böylelikle şifreli olan sandıkların bir başka müşterimize karışması ihtimalini sıfıra indiriyoruz. Bakırköy de eşya depolama işi yaptırmak istediğinizde size güvenli depolarımızla hizmet sunmak isteriz. Eşyalarınızı aylık-yıllık şeklinde saklatabilir ve cüzi fiyatlara bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Üstelik eşya depolama hizmetlerinde Bakırköylü müşterilerimize süresiz %22 indirim uyguluyoruz. Diğer ilçelerde bu indirim oranlarımız %15 ortalamasında seyretmektedir.