Bahçelievler evden eve nakliyat

İşimizi Bahçelievlere taşıdık. İstanbul da evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız Bahçelievlerde açtığı yeni nakliyat hizmet birimi ile buradaki müşterilerimize daha yakından ulaşım imkanı bulduk. Bahçelievlerde oturan müşterilerimize evden eve nakliyat hizmeti vermek için çalışmalarımızı 2017 yılında büyüttük. Ev taşıma, Şehirler arası nakliyat, ofis taşıma, asansörlü nakliyat ve eşya depolama gibi önemli taşımacılık hizmetlerini bu yeni birimimizde yönetiyoruz. Evden eve nakliyat çalışmalarıyla ilgili bir talebiniz olduğunda hemen firmamızın telefonlarını arayın size nakliyat fiyatlarını hızlıca verelim.

2017 yılına girdiğimizde artık sayfamızda yaptığımız çalışmalarla ilgili önemli çalışmalardan sizleri haberdar etmek amacıyla çalışmalarımızı buraya yazıyoruz.

Manolya sokakta evden eve nakliyat hizmeti (08.01.2017).

İstanbulda 2017 yılındaki taşınma oranı artmaya başlamasıyla Bahçelievler’de de çok sık taşınmalar görüyoruz. Bunlardan bir tanesini de Manolya sokaktaki müşterimize yaptığımız 4+1 evden eve nakliyat çalışmasıydı. Müşterimizin dairesi 8. katta ve 45 metreküp eşyası vardı. Bahçelievlerden aldığımız eşyalarını Bayrampaşa 50.yıl caddesindeki 6 katlı apartmanın 5. katına taşıdık. Taşınan eşyalar arasında kırılgan ve hassas eşyaların olması sebebiyle sandıklama ve kolileme usulü ile eşyaların zarar görmesini engelleyen nakliyat paketlemeleri yaparak eşyaları ayrı ayrı kamyona dizdik. Bu tip çalışmalarda sigorta mutlaka yapılır. Müşterimizin yeni dairesinde yükleme işlemini yapabilmek için bir asansör kullandık. Nakliyat asansörümüz 20 katlı binalara kadar yükselebilmektedir. Müşterimizin işini tamamladıktan sonra her zamanki gibi memnuniyet ölçümü yaparak çalışan elemanlarımızın faydasını değerlendirdik. Bizimle evden eve nakliyat çalışması yapmak isteyen müşterilerimize yaz aylarında indirim de uyguluyoruz. %20ye kadar varan indirimli fiyatlarımızla Bahçelievler evden eve nakliyat firmaları arasında en iyi nakliyat fiyatı veren firma olmayı sürdürüyoruz.

Bahçelievler eşya taşıma ( Ahmet Yesevi caddesi – 19.02.2017 ).

Eşya taşımacılığı yapan firmamızın Bahçelievlerde bu yıl yaptığı hizmetlere bir yenisi de Ahmet Yesevi caddesinde eklendi. Müşterimiz bizde 20 metreküplük eskitme mobilya eşyalarını Ünalandaki bodrum kattaki dairesine taşımamızı istedi. Eşya taşıma hizmetini küçük kamyonumuzla tek seferde yapabildik ve eşyalarda paketleme ve ambalaj istenilmedi. Buna göre tüm eşyaları evin bodrum katına taşıyarak müşterimizin eşya taşıma işini teslim etmiş olduk. Siz de eşya taşıma yaptırmak istiyorsanız Bahçelievler eşya taşıma birimimizle irtibata geçebilirsiniz.

Bahçelievler nakliyat bölgeleri.

Bahçelievlerde aşağıdaki 11 mahalleye evden eve nakliyat işleri yapıyoruz :

Cumhuriyet
Çobançeşme
Fevziçakmak
Hürriyet
Kocasinan
Siyavuşpaşa
Soğanlı
Şirinevler
Yenibosna
Zafer

Bahçelievler evden eve nakliyat firmaları.

Avrupa yakasının popüler ilçelerinden biri olan Bahçelievlerde hizmet veren önemli kuruluşların bir listesini hazırladık. Eğer başka-başka firmalardan fiyat bilgisi almak istiyorsanız size bir kolaylık yaptık. Firmaların isimlerini arama motorunda aratırsanız ilgili telefonlara ulaşabilirsiniz.

Albayrak nakliyat
Uzman kardeşler
Akşengel nakliye
Öz Asyatur
Evimtaş
Ekşioğlu taşımacılık
Eyüpoğlu ev taşıma
Hakan eşya taşıma firması
Ercüment ofis taşıma
Caferoğlu villa taşıma şirketi
Öz Enver şehirler arası parça eşya taşımacılığı A.Ş.