avcılar evden eve nakliyat

Avcılar evden eve nakliyat

Avcılar evden eve nakliyat

Avcılarda evden eve nakliyat, nakliye, taşımacılık, eşya taşıma ve depolama işlerini yapıyoruz. Ayrıca ofis taşımacılığı firma nakliyesi fuar taşıma ve asansörlü nakliyat çalışmalarımızı da Avcılarda yapıyoruz.

İstanbulun 322.000 nüfuslu ilçesi Avcılar da evden eve nakliyat hizmetini aralıksız vermeye devam ediyoruz. Avcılarda yapılan çalışmalarımızda bu yıl en çok hizmeti evden eve nakliyat gurubu almıştır. Avcılar evden eve nakliyat ekibimiz evinizin taşınmasında çok hassas davranan yetkili kişilerden oluşmuştur. Evinizin taşınması için görevlendirdiğimiz ekibimizden bir kısmı expertiz çalışması yaparken, bir diğer kısmı da eşyaların nakliyesini yapacaktır. Siz Avcılar civarında yaşıyorsanız ve evinizi taşıtmak isterseniz, size yakın olan EVDEN EVE NAKLİYAT firmamızın Avcılar nakliyat birimi hızlı bir şekilde size ulaşacaktır. Firmamızın irtibat numaralarını aradığınızda ekibimiz evinize kadar ücretsiz expertiz ekibimizi gönderecektir. Talep ettiğiniz nakliyat hizmetinin taşınmasında neler yapabileceğimize bu ekip arkadaşlarımızla birlikte karar verebiliriz. Avcılar evden eve nakliyat büyük çapta işler için yaptığımız hizmetlerdendir. Siz daha küçük bir nakliye yaptıracaksanız nakliye birimimiz size bu konuda yardımcı olacaktır.

Avcılar evden eve nakliyat fiyatları

Avcılarda oturan değerli müşterilerimize evden eve nakliyat fiyatlarını indiriyoruz. Nisan-Mayıs aylarında bahar kampanyamız dahilinde %15 indirimli nakliyat fiyatlarıyla size ucuz ev taşıma fırsatları veriyoruz. Avcılardan İstanbul içine nakliyat fiyatları 1000-2000 TL arasında değişmektedir. Şehirlerarasında durum biraz farklıdır. Mesela; Avcılardan Ankaraya ev taşıma yaparsak 1500-2500 TL gibi rakamlara kaliteli eşya taşıma işleri yaparız.

Avcılar evden eve nakliyat telefonları

Bizi Avcılardan nakliyat işi için aradığınızda aşağıdaki telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Telefonlarımız santralden Avcılar nakliyat birimi ile iletişime geçmenizi sağlar. Uygun fiyatlar hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Avcılar evden eve nakliye

Nakliye sektöründe İstanbula yıllarca hizmet veren firmamızın Avcılardaki çalışmaları da her geçen gün yenileniyor. Avcılar evden eve nakliye platformunu açarak bu ilçeye yaptığımız yatırımı büyüttük ve nüfusu kalabalık olan ilçenin nakliye yükünün üçte birini ele aldık. Nakliye ile ilgili bir hizmet talebiniz varsa Avcılar evden eve nakliye firmamız size bu konuda en kaliteli hizmeti verecektir. Fiyatlarımız nakliyat çalışmalarına oranla daha uygundur. Avcılar evden eve nakliye ekibimizde bulunan küçük kamyonlarımızla eşyalarınızı İstanbul da nereye isterseniz götürürüz. En uzak mesafe nakliye ücreti Avcılardaki müşterilerimize 2500 TL dir. Eğer İstanbul dışına bie taşıma sözkonusuysa nakliye ekibimiz yerine size taşımacılık ile ilgili birimimiz yardımcı olacaktır. Taşımacılık birimi sadece şehirler arası evden eve nakliye çalışmalarında devreye girmektedir.

Avcılar evden eve taşımacılık

Avcılardan diğer şehirlere taşımacılık mı yaptırmak istiyorsunuz ? Ekibimiz size şehirlerarası taşımacılık işiniz için en uygun kamyon ve ekiple hizmete hazırdır. Avcılar taşıma irtibat numaralarımızla bizimle iletişime geçin evinizi güvenli bir şekilde bir başka şehire taşıyalım. Taşımacılık fiyatı olarak yakın mesafelere 1500-2500 arası orta ve uzak mesafelere 2000-3500 arası evden eve taşımacılık fiyatı alıyoruz. Avcılar evden eve taşımacılık fimamız size fiyatlar konusunda yardımcı olacaktır. Eğer taşınacak eşyalarınız bir iş yada ofis eşyası ise buna uygun taşıma kamyonlarımız da mevcuttur.

Avcılar nakliyat bölgeleri

Avcılarda aşağıdaki 10 mahalleye evden eve nakliyat işleri yapıyoruz :

Ambarlı
Cihangir
Denizköşkler
Firuzköy
Gümüşpala
Merkez
Mustafa Kemal Paşa
Tahtakale
Üniversite
Yeşilkent