Ataşehirde gecekondu nakliyesi (11.01.2017)

Ataşehirde gecekondu nakliyesi (11.01.2017).

Kadıköy’deki gecekondulara yaptığımız hizmetlerin bir yenisini Ataşehir ilesinde yapmaya başladık. 2016 yılının sonlarına doğru başlattığımız “gecekondulara ucuz nakliyat” kampanyamızı Ataşehirde de yapıyoruz. kentsel dönüşüm alanlarından biri de Ataşehir bölgesidir. Kentsel dönüşümden kaynaklanan taşınmalar için gecekondu mahallelerinde ucuz nakliyat çalışmaları yaparak müşterilerimizin memnuniyetini amaçlıyoruz.

Daha önce Fikirtepe’de yaptığımız yüzlerce nakliyat hizmetinden bu yıl Ataşehir’in bazı bölgelerinin de faydalanacağını öngördüğümüz için, Yenisahra, Örnek mahallesi ve Mustafa Kemal de yaşayanlar için çalışmalarımız başlamıştır. Yıl sonuna kadar eski binaların yıkılmaya başlamasıyla hızlı bir taşınma sürecinin olacağını öngörüyoruz. Buna istinaden gecekondu mahallelerinde yaşayan müşterilerimize %15 indirim yapmaya başladık. Buna ek olarak yaz kampanyasına dahil olan indirimle beraber gecekondu evlerinin taşınmasını %30 indirimli fiyatlarla yapıyoruz.

Ataşehir’de gecekondu nakliyesi nasıl yapılıyor ?

Gecekondu nakliyesinde sadece orta boyutlu ve büyük kamyonlarımızı kullanıyoruz. Nakliyat paketlerinin ambalajlanmasında havalı naylon kullanıyoruz. Battaniye ve karton kullanımı kesinlikle yapmıyoruz. Dileyen müşterilerimize gecekondularını sigortalı, dileyene ise sigortasız taşıyabiliyoruz. Şehir dışına çıkmak isteyen müşterilerimize büyük kamyonlarımızı yada sefer planı olan tırlarımızı kullanarak birleştirmek suretiyle daha ucuz taşımacılık yapabiliyoruz.

Gecekondu mu taşıyacaksınız ? İstanbuldaki en güvenilir taşıma hizmetlerini veren Ataşehir nakliyat firmamız ile iletişime geçerek kaliteli nakliyatçılık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.