Ataşehirde askılı giysi nakliyatı

İstanbulun Ataşehir ilçesinde askılı giysilerini taşıttırmak isteyen müşterilerimize “askılı giysi nakliyatı” hizmeti veriyoruz. Giysilerin kırışmaması, düzgün götürülmesi için özel askılık araçları ve ekipmanları gereklidir. Firmamız bünyesinde bulunan kamyonların kasalarına montajı yapılan taşıma askıları sayesinde askılı olan eşyalarınızı Ataşehir başta olmak üzere İstanbulun her bölgesine taşıyoruz. Ataşehir askılı giysi nakliyatı yapacak olan kamyonda metreküp hacmine göre 20 metreküpten 60 metreküpe kadar büyük askılıklarla eşyalarınızı taşıyabiliyoruz. Ataşehirdeki işyerleri olsun ev hanımlarının giysileri olsun her biri için bu işi yapıyoruz.

Askılı giysi nakliyatı yapan firma sayısı Ataşehirde 4 tanedir. Bu firmalardan 3ü İstanbulun diğer ilçelerinde merkezi olup sadece bizim firmamızın merkezi Ataşehirdedir. Ataşehirin tüm mahallelerine çok kısada erişim sağlıyor ve askılı giysilerinizi güvenle taşıyoruz.

Askılı giysi nakliyat fiyatlarımız 700-1500 TL arasında değişmektedir. Kesin bir fiyat alabilmek için firmamızı aramanızı önemle rica ederiz. Bir evden eve nakliyat hizmeti almak isterseniz Ataşehir evden eve nakliyat ekibimizin sayfasından bilgi alabilirsiniz.

Anasayfaya dönmek için buraya tıklayınız : evden eve nakliyat