ataşehir evden eve nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat

Ev taşıma mı yaptırmak istiyorsunuz? Ataşehir evden eve nakliyat nakliye ve taşımacılık hizmetlerini güvenle veriyoruz. Fiyatlar konusunda da ilçedeki müşterilerimize indirimler sunuyoruz. İstanbul’un önemli ilçelerinden olan Ataşehir’de evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. İlçeye özel fiyatlar ve kampanyalarımızla en iyi nakliye çalışması yapan firma olmaktan kıvanç duyuyoruz. Firmamızın Ateşehir merkez binasından yönettiğimiz evden eve taşıma, taşımacılık ve depolama hzmetini 35 yıllık deneyimimizle devam ettiriyoruz. En iyi nakliyat tavsiyesi yapılabilecek kuruluş olan firmamızla evinizin eşyalarını taşıttığınız zaman sadece bu ilçe için belirlediğimiz %25 evden eve nakliye indirimleri ile tanışmış olacaksınız. Normalde ev taşıma fiyatları 2000 TL den başlarken, bizim firmamız indirimle birlikte fiyatları 1750 TL ye kadar çekmiştir. Şubemize telefon ederek yaz ve kış indirim oranları hakkında bilgi alabileceğiniz gibi ilçedeki yapabileceğimiz nakliyat hizmetlerinin türleri ve çalışma sistemimizle ilgili de bilgiler alabilirsiniz.

Kaliteli ve güvenli taşımacılığın adresi olan nakliyat firmamızın Ataşehir’deki merkezine gelerek depolama binasını kamyonlarımızı, çalışma ekibimizi, taşıma merkezimizi görebilirsiniz. Ataşehir’de evden eve nakliyat firmaları arasında bilinen bir firmayız ve tecrübelerimizi sizinle paylaşmak isteriz. Yaptığımız işler arasında ev taşımacılığı, ofis nakliyesi, fuar ve işyeri taşımacılığı, şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti, asansörlü taşıma ve eşya depolama işleri vardır.

Ataşehir nakliyat şubemiz tarafından gerçekleştirilen taşımacılık faaliyetlerini 17 mahallede açtığımız küçük taşımacılık birimleri ile ana merkezde topladık. Kurumsallaşmanın getirdiği yenilikler ile ilçede nakliyat bölgelerinin yükseltilmesi ile daha çok müşteriye ulaşmayı başardık. Bununla beraber ilçenin içinde işletmesini sürdüren diğer firmalardan daha ucuz taşıma fiyatları vermeyi sürdürebiliyoruz. Ataşehir nakliyat firmaları arasındaki rekabetten kaynaklanan fiyat politikalarını belirleyen çok önemli firma olduğumuzu bilmenizi isteriz.

İller arası nakliyat: Ataşehir İzmir arası evden eve nakliyat

Ataşehir’e özel nakliyat ekibimiz

Ataşehir’e hizmet veren ekibimiz ve araç listesi :

6 küçük kamyon
4 büyük kamyon
1 asansörlü taşıma aracı
1 vinç kaldırma operatörü
3 katlı eşya depolama binası
1 nakliye ambarı
24 nakliye çalışanı

Siz de İstanbuldaki eşyalarınızın emin ellerde olmasını isterseniz, kalitemizden ödün vermediğimiz köklü firmamıza bekleriz.

Ekibimizin yaptığı diğer çalışmalar: Ataşehirde evden eve mutfak nakliyatı

Ataşehir evden eve nakliyat firmaları

Ataşehir’de evden eve nakliyat işi yapan 145 adet firma vardır. Bunlardan en köklü firmaların bir kısa listesini vermek istiyorum. Firmalar ilçede pek çok nakliyat işi yapan saygın kuruluşlardır.

Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları

Ataşehir içinde nakliyecilik yapıldığında küçük kamyonlarımızla tam dolu fiyatlar 700-1500 TL aralığında olabiliyor. İlçe dışına bir taşıma sözkonusu olduğunda İstanbul sınırları içinde 1000-2000 TL civarında olabiliyor, İl dışına çıkıldığında ise 2000-4000 arası evden eve nakliyat fiyatları görüyoruz. Burda size özel fiyat belirleyebiliriz. Daha uygun bir taşıma hizmeti almanız için size ücretsiz bir ecpertiz göndeririz. Expertiz eşyaların durumunu ve yaşınacak olan mesafeyi, sigortalama işlemlerini tamamlayarak size uygun bir fiyat verir. Dilerseniz bize telefonla ulaşabilir eşyalarınızın taşınması konusunda net fiyat alabilirsiniz.

Ataşehir’de eşya depolama

Ataşehir bölgesinde iki ayrı önemli merkezde eşya depolama hizmeti veriyoruz. Bunlardan biri İçerenköy’deki merkez depomuz bir diğeri de Batı Ataşehir merkezdeki yeni nakliyat depomuzdur. İlçede eşya depolama ihtiyacı olan müşterilerimize bu konuda çalışmalar yapabiliriz. Uygun taşıma fiyatlarımızla da cebinize yük olmadan eşyalarınızı saklayabiliyoruz. Bizimle irtibata geçin size eşyalarınızın korunması konusunda tüm detaylı bilgileri verelim. Ataşehir eşya depolama telefon numaralarımız üsttedir.

Ataşehirde asansörlü nakliyat

Ataşehir’de nakliye yapılan en yüksek bina kaç katlı olabilir? Ataşehir yaptığımız evden eve nakliyat işleri için en çok lazım olan araç asansörlü nakliyat kamyonudur. Yüksek binalara eşya taşımacılığı yapılmak istendiğinde bir asansör mutlak suretle lazım olmaktadır. Bu yüzden asansörlü nakliyat firmamızdan bu hizmet için bilgi almanızı öneririz.

En yüksek bina olan Varyap Meridyan konutları 66 katlı blok binası ile ilçeye tepeden bakıyor. Varyap Meridyan konutlarının 5 bloğuyla İstanbula artı değer kattığını ve İstanbulun en yüksek binalarından olduğunu söylemek isteriz.

Bunun yanı sıra Dumankaya İkon, Kent plus, Uphill Court, Teknik Yapı-Deluxia Palace, Teknik Yapı, Deluxia Suites, Fenerbahçe Ülker Sports Arena, My World Andromeda, My World Equinox, My World Moontown, My World Southside, Ağaoğlu blokları, My World Starland, My World Diamond, Uphill Towers, Finans Merkezi, Sarphan konutları, Palladium AVM, Trio konutları, Mimar Sinan Camisi, Ağaoğlu Andromeda Plus-Under Construction gibi yapılar da Ataşehirin yükselen binaları arasındadır. Tabi bu binaların büyük bölümü Batı Ataşehir bölgesindedir.

Ataşehir’in en ucuz nakliyat çalışmaları:

Yıldırım Beyazıt caddesinde evden eve nakliye çalışması yaptık (21.07.2017).

Nakliyat fiyatları yaz aylarında düşerken Yıldırım Beyazıt caddesinde oturan hale hanımın ev eşyalarının nakliyesini yaptık. Çok uygun fiyata nakliye işini sunduk ve müşterimizi memnun ettik. Ataşehir nakliyat kurumu ile sigortalı taşıma sistemimizi devreye sokarak ilçe içinden Kocaeline taşıdığımız eşyaların üçüncü kattan alınarak dördüncü kattaki bir daireye teslim edilmesi ile zor bir nakliye tamamladık. Asansörün olmadığı bir binaya nakliye yaptığımız için normalde 2900 TL olacak olan nakliye fiyatını 3100 TL ye verdik ancak yaz indirimi uyguladığımız için bu fiyat yine 2750 TL ye inerek daha uygun bir nakliye gerçekleşmiş oldu. Ataşehir evden eve nakliye ekibinin taşıma ile ilgili detaylarını öğrenmek isterseniz firmamızı arayabilirsiniz.

Ataşehir Barbaros mahallesinde ev taşıma

Ataşehirde Yaz kampanyaları başladı ( %30 indirimli fiyatlar burada )

Firmamızın, Ataşehir ilçesine özel olarak sadece yaz aylarında çıkardığı nakliyat kampanyalarına 1 Şubat’tan itibaren başladığını duyurmak isteriz. Yaz kampanyası sadece yaz aylarında değil Şubat ile başlayarak Ekim sonuna kadar sürmektedir. Bu sayede eşyalarını taşıtmak isteyen müşterilerimizin yaz aylarında daha çok talep vermesinden dolayı bu sürelerde indirim uygulayarak uygun fiyatlara taşınabilmelerine yardımcı olmaktayız. İlk kampanyamız Şubat ayı içindir. Kısaca bahsedelim.

Ataşehir ilçesinde kaldırım taşı nakliyesi yaptık (10.01.2018)

Ataşehir evden eve nakliyat fiyatlarında %30 İndirim kampanyamız başladı ( 1-31 Şubat 2018)

İstanbul il sınırları içinde yapılacak evden eve nakliyat çalışmaları için ister Ataşehir sınırları içinden olsun, isterse İstanbul’un herhangi bir bölgesinden olsun %30 indirim yaparak evinizi taşımaktayız. 1 Şubat tarihinde başlayacak kampanyamız 31 Şubatta sona erecektir. Ayrıca diğer aylarda da indirim oranlarını belirleyerek yeni kampanyalarımızla birlikte her ay bir başka indirim oranları ile eşyalarınızı taşımaya devam edeceğiz. Bazı durumlarda %25 bazı durumlarda %50’lere varan indirimlerimiz olmaktadır. Firmamızın yaz kampanyalarını takip ederek en uygun fiyatlara nakliyat işinizi yaptırabilirsiniz.

Yakut sitesi evden eve nakliyat çalışması ( Ataşehir 28.04.2017 )

Bunlar dışında parça eşya taşıma işlerinde %28, Ataşehirden şehirler arası eşya taşımacılığında ise %20 oranında indirim uygulamaktayız. İndirimlerin size vereceğimiz fiyata yansıyabilmesi için bize telefon ederek bizden fiyat bilgisi alabilirsiniz.