Ataşehir Varyap Meridian bloklarına nakliyat çalışması (01.06.2017)

Yüksek binalara nakliyat işi yaptırmak için çekinmeyin. İstanbulun en yüksek binalarına evden eve nakliyat işlerini itina ile yapıyoruz. Ataşehirde yeni yapılan Varyap Meridian bloklarında 41. kat ve 44. kattaki aynı müşterimizin iki farklı dairesine satın almış olduğu ev eşyalarını taşıdık. Müşterimiz Şişlide çeşitli mağazalardan satın aldığı toplam 34 metreküp yer kaplayan beyaz eşya, banyo ve mutfak dolabı malzemeleri ve çeşitli süs eşyalarını Ataşehirdeki Varyap Meridian bloklarına taşımamızı istedi. Şişliden Ataşehire evden eve nakliyat planı yaptık ve fiyatımızı buna göre belirledik. Toplam 2700 TL ye tüm eşyalarını bu mevkiye taşıdık ve müşterimizin memnuniyetini kazandık.

Asansör kabini çok geniş olduğundan dolayı herhangi bir asansör çalışmasına ihtiyaç kalmadan tüm eşyaları bina içinden taşıyabildik. Ancak, binanız büyük olmasına rağmen eşyalarınızın asansörden çıkarılamamasından korkmayın, asansörlü nakliyat ekibimiz bu sorunu çözer.

Ataşehirdeki Varyap Meridian blokları gibi diğer büyük bloklarda oturan müşterilerimiz bizden hizmet talep etmek için telefonlarımızı arayarak fiyat ve çalışma bilgisi alabilirler. Bu bölge için daha detaylı bilgi almak isterlerse Ataşehir evden eve nakliyat sayfamızda daha fazla bilgilere ulaşabilirler.