Ataşehir kubilay sokakta gecekondu için ev taşıma yaptık (21.05.2017)

İstanbul’un Ataşehir ilçesinde ev taşımacılığı hizmetlerini sürdürüyoruz. Kubilay sokaktaki gecekondu evlerinden bir müşterimiz kiralık evi için Bursada’ki bir başka müşterimizin oturduğu eski evinin eşyalarını taşıdık. Bursadan 20 metreküplük ev eşyalarını İstanbula getirerek Ataşehirdeki yeni mahallesine taşıdık. Müşterimizin tüm eşyaları sigortalandı, paketlendi ve naylon ambalajlama sistemimizle sarıldı. Eşyasını orta boyuttaki kamyonumuzla Bursanın Orhangazi ilçesinden alarak Ataşehirin Yeni Çamlıca mahallesindeki kubilay sokaktaki gecekondu evine taşınmasını toplamda 18 saatte tamamladık. Müşterimizden 2200 TL şehirlerarası ev taşımacılığı fiyatı aldık. Bursadaki evinizi benzer şekilde İstanbul ataşıtma ihtiyacınız olduğunda eşyalarınızı bu fiyatlara taşırız.

Dilerseniz Ataşehir evden eve nakliyat ekibimizin sayfasına bakarak detaylı taşıma bilgilerini okuyabilirsiniz. İstanbul’un diğer ilçelerine ev taşınacaksa İstanbul evden eve nakliyat sayfamızdan daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Firmamız EVDEN EVE NAKLİYAT güvenli ev taşıma işini teslim edecek müşterilerimize emin ve güvenilir kapılarını iftiharla açar. Evden eve nakliyat alanında her türlü ev taşıma işlerini itina ile yaparız.