Ataşehir Barbaros mahallesinde ev taşıma

Ataşehir Barbaros mahallesinde ev taşıma firması bakıyorsanız, firmamız bu ihtiyacınıza yanıt verecek kalitede ev taşımacılığı yapmaktadır. Firmamız Ataşehir evden eve nakliyat ekibini kullanarak evinize bir expertiz uzmanı gönderir. Ev içindeki eşyaların ne kadar olduğunu, hangi boyutta kamyonla taşınması gerektiğini, paketleme ve ambalajlama için hangi malzemenin lazım olduğunu tespit eder ve size bir fiyat verir. Tüm bunları ücretsiz olarak saylarız. Ev taşıma işini firmamıza teslim ettiğiniz zaman bir ev taşıma planı belirleriz. Buna göre evin ne zaman taşınacağını, Ataşehirden hangi bölgeye gidileceğini ve evin tüm eşyalarının hangi saatte teslim edileceğine varana kadar tüm çalışma planını yapar ve müşterimizi bu konuda bilgilendiririz.

Ataşehirde ev taşımacılığı hizmetlerini 30 yıldır,Barbaros mahallesinde ise 10 yıldır mahalledeki şubemizle ev taşıma çalışmalarını sürdürmekteyiz. Barbaros mahallesi ev taşıma fiyatları da Ataşehirin geneline göre uygun verilmektedir.

Bunun yanı sıra evden eve nakliyat hizmetleri de yapmaktayız. Sadece Barbaros mahallesinde ikamet eden müşterilerimiz için kurduğumuz Barbaros evden eve nakliyat birimimizle evinizin taşınmasını kolaylaştırıyor ve garanti altına alarak sigortalı taşıma yapıyoruz.

Barbaros ev taşıma ücretleri.

Barbaros mahallesinde ev taşıma ücretleri ortalama 1500-2500 TL civarında oluşmaktadır. Bu fiyatlar 20 metreküp eşya baz alınarak değerlendirilmiştir. her müşterimizin ev taşıma ihtiyacı farklı olduğundan dolayı fiyatlar da müşterimize göre değişmektedir. Bu nedenle fiyatımız şudur diyemiyoruz. Sizin için fiyat konusunda yardım edebilmemiz için bizi telefonla arayabilirsiniz.

Taşıma sınırlarımız.

Barbaros mahallesi yüksek binaların olduğu bir mahalle olduğu için gerekli durumlarda asansörlü nakliyat ekibimizi de getirebiliyoruz. Asansör aracımız 22 kata kadar eşya taşıma işi yapabilmektedir. Araçlarımız ise sadece Barbaros mahallesine 3 büyük 3 orta boyutlu kamyonlarımız sürekli çalışır durumdadır.