Ataşehir Barajyolu caddesine mobilya nakliyesi (12.02.2017)

Ataşehir Barajyolu caddesine mobilya nakliyesi (12.02.2017)

Ataşehir’de mobilya nakliyatı çerçevesindeki çalışmalarımızdan birini de Barajyolu caddesine yaptık. Büyük mobilya taşıma kamyonlarımızla iki sefer yaparak taşıma işini tamamladık. Barajyolu üzerindeki mağazanın deposunda bulunan 24 adet koltuk ve mutfak masası gurubu mobilyalarını Kartal’daki şube binasına iki kamyonla taşımayı gerçekleştirdik. Mağazanın deposu bodrum katta olduğu için çalışma ekibimize ilave eleman ekledik, ve 6 kişilik ekibimiz 8 kişiyle mobilyaların nakliyesini hızlıca yaptı. kamyonlarımıza yükleme yapılırken tüm ürünleri havalı naylon ambalajlama ile kaplayarak çizilmesini önleyen paketleme aşamasından geçirdik. Ayrıca mobilya nakliyesi için sigortalama önemli olduğu için koltuk ve masaları sigortalayarak olası hasar durumuna önlem aldık. Bu gibi çalışmalarda ekibimiz mağazanızdan mobilyaları teslim almadan önce bir expertiz raporu çıkartır. Bu şekilde alınan-verilen mobilyalar bir dökümanda kayda geçer.

Mobilya nakliyesindeki tecrübemiz

Siz de bir mobilya mağazası işletiyorsanız size özel taşıma kamyonlarımızla eşyalarınızı güvenle taşımak isteriz. 35 yıllık evden eve nakliyat deneyimimize 28 yıllık mobilya ve işyeri taşımacılığı tecrübesini de katarak çalışmalarımızı itina ile yapıyoruz. Ataşehir’de yada İstanbul’un başka bölgesinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Mobilya taşımak için uyguladığımız özel fiyatlar

Barajyolu caddesindeki bu taşıma işi için toplam 2500 TL nakliye ücreti aldık. İki kamyon kullanarak ve 8 saatte biten nakliye işlemi sonrasında müşterimizi memnun ederek ayrıldık. Siz de mobilya mağazanızı taşıtmak isterseniz 2000-3000 TL fiyatlar aralığında taşımak isteriz. Ancak yaz kampanyalarımızdan yararlanarak daha uygun fiyatlara taşıma işi yapabiliriz. Size özel indirimli fiyatlarımız için bizimle irtibata geçiniz.

Bizimle irtibata geçmek için Ataşehir evden eve nakliyat birimimizin sayfasına giderek iletişim telefonlarımızı arayabilirsiniz.