Ataşehir Atatürk mahallesi evden eve nakliyat

Ataşehir Atatürk mahallesi evden eve nakliyat

İlçemizin merkezine kurduğumuz nakliyat birimi ile Atatürk mahallesinde ev taşıma işlerini merkezden yürütüyoruz. Evinizin taşınmasını yerinden yöneterek size evden eve nakliyat işlerini yaparken güven vermeyi hedefliyoruz. Ataşehir Atatürk mahallesinde evden eve nakliyat firması aradığınızda kaliteli çalışmalara imza atan firmamızı aramanızı isteriz. Ayrıca bu bölgedeki işlerimizle iligili daha fazla bilgi almak için Ataşehirde evden eve nakliyat hizmet sayfamıza gözatabilirsiniz.

Ataşehir Atatürk mahallesi ev taşıma fiyatları.

Atatürk mahallesinde taşıma fiyatları oldukça yüksektir. 1500-2500 TL civarında ve daha fazlasını talep eden nakliyat firmaları bu bölgede yaptığı işten yüksek gelir elde etmektedir. Bizim firmamız EVDEN EVE NAKLİYAT Ataşehir şubesi ise fiyatlarda uygun rakamlar vermektedir. Özellikle yaz aylarında sunduğumuz yaz indirimleri ile birlikte bu rakamları 1200-2000 TL arasına taşımış durumdayız. Firmamızdan daha detaylı fiyat bilgisi almak için bizi arayabilirsiniz. Büyük binaların Tower kulelerin olduğu mahallede nakliyesi yapılacak eşyaların bina üstlerine taşınması oldukça zahmetli olmaktadır. En çok kullanılan nakliyat hizmeti de asansörlü evden eve nakliyat işidir.

Atatürk mahallesi evden eve nakliyat referanslarımız.

Ataşehir Atatürk mahallesinde evden eve nakliyat hizmeti verdiğimiz referans mekanlar şunlardır :

Ataşehir Ata sitesi binaları evden eve nakliyat hizmetleri verildi.
Ataşehir Yakut sitesi ev ve eşya taşıma işleri yapıldı.
Ataşehir Mercan sitesi asansörlü evden eve nakliyat çalışmaları tamamlandı.
Ataşehir Ağaoğlu Andromeda Plus-Under Construction evden eve nakliyat taşımacılık faaliyetleri yapıldı.
Ataşehir Mozaik çarşısı işyeri nakliyatı ve makinaları için nakliyat taşıma hizmetleri verildi.
Sky Tower eşya taşımacılığı ve daha birçok ev eşyası için nakliyatçılık işi yapılmıştır.

Atatürk mahallesi neresidir.

Atatürk mahallesi Ataşehirin merkez mahallesidir. Atatürk mahallesinin merkez caddesi Atatürk bulvarıdır. Atatürk mahallesinde neler var ? : Mozaik çarşısı, Ataşehir ilçe emniyet müdürlüğü, Ataşehir bulvarı boyunca uzanan cafeterya ve yemek yerleri, Oldukça fazla sayıda park ve bahçeler, Botanik çarşısı, Ataşehir açık Yüzme havuzu gibi faaliyetlerin yapılabileceği bir çok alan Atatürk mahallesindedir.

Ataşehir Atatürk mahallesi evden eve nakliyat firmaları.

EVDEN EVE NAKLİYAT Ataşehir
Ataşehir Sabancıoğlu nakliyat
Ataşehir Nursoy evden eve nakliye
Ataşehir bulvar nakliyat
Ataşehir Aykul nakliyat
Ataşehir Tombul nakliyat
Ataşehir Kervan nakliyat
Ataşehir Tahsildaroğlu nakliye
Ataşehir İstanbul Trans nakliyat
Ataşehir Altınbaşak nakliyat
Ataşehir Uyum evden eve nakliyat
Ataşehir Lokmanoğlu nakliyat

Evden eve nakliyat firmaları Atatürk mahallesinde toplam 12 adettir. Çok sayıda nakliyat firması olduğundan dolayı nakliyat firması aramak zorunda kalmazsınız. Bu nakliyatçılar arasında 6 tanesi asansörlü evden eve nakliyat işi yapabilmektedir. 3 tanesinde Tower binalara yükselebilen asansörler vardır. Büyük kamyonlarla yapılan asansörlü nakliyat işi bu mahalledeki nakliyat fiyatlarını da etkilemektedir.