Ataşehir antrepo depolama alanı

Ataşehirde depolama ihtiyacı olan müşterilerimiz için bir depolama alanı açtık. Ataşehir antrepo depolama hizmeti veren firmamız eşyalarınızı depolarken güvenli kabinlere koyarak, güneş ışından, havadaki nemden, olası yangın zararından, dışarıdan girebilecek tozlarda, böcek ve çeşitli zararlılardan tam koruma sağlar. Antrepo depolama alanları diğer normal nakliyat depolarına göre çok daha fazla güvenlik içerir. Eşya depolama yaptıracağınız zaman eşyalarınızın bu tür zararlardan korunacağını bilmek size daha güvenilir bir depolama hizmetinden faydalanma şansı verecektir.

Ataşehir de antrepo depolama işi için verdiğimiz fiyatlar da makul seviyelerdedir. Eşya depolama ihtiyacınız için metreküp hesabına göre fiyatlar verebiliyoruz. 10 metreküp eşyanız için aylık 200 TL depolama bedeli talep edebiliyoruz. Ancak bu fiyat bir örnektir çünkü sizin eşyalarınızın taşınması ve depolanması için eşyaların hacmi, nereden getirildiği, ne kadar kalacağı, taşınmada yaşanacak zorluklar, montaj-demonte işlemleri ve bir çok farklı faktör nedeniyle fiyatımız net olarak şudur diyemiyoruz. Ataşehir antrepo depolama telefonumuzu ararsanız size fiyatlar ve iş planı hakkında daha detaylı bilgileri kesin olarak verebiliriz.

eşya depolama

eşya depolama

Eşya depolaması yaparken isterseniz üstte gördüğünüz gibi tüm eşyalarınızı sandıklar içine koyarız. Bu şekilde uygun fiyatlara eşyalarınız depolanacaktır. Birde oda kiralama sistemimiz var. Bu sistemde ise depomuzun özel bölümünde yer alan depolama odalarından bir tanesini (veya daha fazla) sadece size tesis ederek eşyalarınızı bir odada saklama imkanı da veriyoruz. Bu konularda da detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Ataşehirde eşya depolama hizmeti dışında nakliyat hizmetleri de veriyoruz. Ataşehir evden eve nakliyat sayfamızda bununla ilgili detayları bulabilirsiniz.