Ataköy ev taşıma

Ataköy ev taşıma

Bakırköye bağlı 11 ayrı bölgeden oluşan mahalleler zinciri şeklinde isimlendirilen Ataköy mahallesinde, 1.ci bölgeden 11.ci bölgeye kadar tüm alanları kapsayan nakliyat ve ev taşıma hizmetleri yapılmaktadır. Ataköy ev taşıma birimimiz müşterilerinin ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilmek için Ataköy içinde açılmıştır. Ataköyden Bakırköy yakınlarına, Ataköyden İstanbul içindeki ilçelere ev taşıma işinizi uygun fiyatlara bize yaptırabilirsiniz. Ataköy şehirlerarası ev taşıma ihtiyacınız olursa, firmamız hangi şehir olursa olsun evinizi büyük kolaylıkla ve güvenle taşıyacaktır.

Ataköy ev taşıma ücretleri:

Ataköy bölgelerinde çalışan firmaların verdiği genel ortalama ücretler 1000-3000TL arasında değişmektedir. Firmamız EVDEN EVE NAKLİYAT COM ise bu fiyatlar arasında en asgarisini vermeye gayret göstermektedir. Ataköy ev taşıma fiyatları verilirken bir çok nedenden dolayı kesin fiyatı sadece telefonda verebiliyoruz. Veya size ücretsiz bir expertiz uzmanı gönderiyor ve fiyatı evinizde eşyalarınızı görerek veriyoruz.

Ataköy ev taşıma firmaları:

Ataköye hizmet veren yerel anlamda 4 tane firma var. Ancak Bakırköy merkezli toplam 179 tane firma ve İstanbulun çeşitli ilçelerinde Ataköye hizmet veren 1254 adet evden eve nakliyat firması vardır. Yerel anlamda yani mahalle içi iletişim birimi olan firmalardan biri olan firmamız size çok yakın olması nedeniyle de Ataköylüler için güvenilir bir firma olmaya devam etmektedir.

Ataköy asansörlü ev taşıma:

Ataköyde apartman ve binaların büyük olması nedeniyle bazı durumlarda eşyaların taşınması için bir asansör aracına ihtiyaç doğabiliyor. İstanbulda en çok asansörlü nakliyat işlerinin olduğu bölgelerden biri de Ataköydür. Bu sebeple toplam 2 tane asansörlü nakliye aracımızı bu iş için hazırda bulunduruyoruz. Ataköyde asansörlü ev taşıma firması bakıyorsanız biz bu işinizi en başarılı yapabilecek firmalardanız. Eşyalarınızı pencerenizi sökerek oradan çıkartıyoruz. Pencerenizin tekrar monte edilmesi işini de uzman ekibimiz yapmaktadır. Fiyatlar konusunda bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Ataköydeki ev taşıma referanslarımız:

Ataköy 1.ci kısım mahallede Rauf Orbay caddesi üzerindeki büyük apartmanlardan bazı ev taşıma işleri alıyoruz.

Ataköy 2-5-6. kısım bölgesinde Toki konutlarında belirli aralıklarda ev taşıma işlerini yapıyoruz.

Ataköy 5. kısım maliye lojmanlarında evden eve nakliyat işleri alıyoruz.

Ataköy 3-4-11.ci kısımda Hadi çam sokaktaki bir çok müşterimize zaman zaman ev ve eşya taşıma işleri yaptık.

Ataköy ev taşıma, evden eve nakliyat bilgileri için daha fazla bilgi almak isterseniz Bakırköy evden eve nakliyat sayfamıza bakabilirsiniz.