Aşık Veysel mahallesinde ambalajlama ve paketleme hizmetleri

Aşık Veysel mahallesinde ambalajlama ve paketleme hizmetleri yaptıracağınız bir firma arıyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Paketleme yapımında havalı naylonlar ve çelik koliler kullanmaktayız. İstanbul’un Ataşehir ilçesinde genel olarak yaptığımız paketleme çalışmalarını Aşık Veysel mahallesinde de uygun fiyatlara yapabiliyoruz.

Genel olarak paketleme işlemlerini ayrı kategorilerde değerlendiriyoruz. Örneğin koltuk benzeri kaba eşyaların paketlenmesinde havalı naylonlar kullanıyoruz. Sünger, yastık benzeri eşyalarda ise streçleme kullanabiliyoruz. Ayrıca kırılacak eşyalar varsa onları her biri ayrı ayrı olmak üzere gazete kağıdı kıvamındaki paketleme kağıtları ile sarıyor ve her birini iti na ile çelik kolilere koyuyoruz.

Aşık Veysel mahallesinde ambalajlama hizmeti veren firma sayısı 3 tanedir bizim firmamız da bu firmalardan en önemlilerinden biridir. Paketleme ile ilgili tecrübemiz 25 yıla dayanmaktadır. 25 yıllık serüvenimiz neticesinde 2017 yılında Aşık Veysel mahallesinde en çok paketleme işi alan firma olarak kuruluşumuzdan iftiharla bahsetmek istiyoruz.

Bu bölgede yaptırmak istediğiniz ambalajlama hizmetleri için bizi aradığınızda size en uygun fiyatı vermeye önemle gayret ederiz. Aşık Veysel civarında oturan müşterilerimize %23 indirimli paketleme yapıyoruz. Ayrıca Ataşehir içinde %20, İstanbul genelinde ise %18 ambalajlama fiyatları veriyoruz.

Paketleme dışında ev taşıma, evden eve nakliyat gibi çeşitli taşıma ihtiyaçlarınız olursa size en yakın birimimiz olan Ataşehir nakliyat ekibimizin sayfasına bakabilir veya telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Anasayfaya dönmek için evden eve nakliyat bağlantısına tıklayabilirsiniz. Daha kapsamlı paketleme işleriniz olursa İstanbul evden eve nakliyat ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

paketleme

paketleme