Asansörlü Eşya Depolama

Asansörlü Eşya Depolama denilince akla bir çok hizmet gelebilir. Ev, ofis, büro, fabrika vb. yerlerde binanızın durumu taşımaya müsait değilse firmamız Mega İstanbul Nakliyat binanızın hemen yanına asansörlü aracını yanaştırarak camdan veya balkondan eşyanızı veya yükünüzü taşıma işlemini daha kolay hale alır. Eğer ki balkon veya camlarınızda müsait değilse bulundunuz daireyi asansörlü taşımacılık yapmak için cam veya balkonlarınızı sökerek çalışma yaparız. Camlarımı veya balkonunuzu eski haline nasıl geri getirilir diye merek ediyorsanız firmamız nasıl söktüğü gibi yerine daha iyi bir şekilde takmaktadır. Bazı firmalar yerinden çıkarıp geri takmamaktadır. Bunun içinde gerekirse firmamız inceler ve balkon ve cam sökülecekse siz müşterilerimize söyler ve evinizi bile firmamız tarafından sigortalanır. Ayrıca taşıma sırasında aksi bir şekilde eşyalarınıza bizim tarafımızdan zarar gelirse aynı şekilde firmamız anlaşmadan önce tüm müşterilerimize sigortalama hizmeti ile ilgi evraklar imzalanarak eşya depolama yapılır ve eşyalarınızın zarar görmesi sonucunda firmamız tarafından bütün zararlar karşılanır.

Asansörlü Eşya Depolama Yapan Firmalar

Asansörlü eşya depolama yapan firmalar günümüzde farklı firmalar tarafından çok az bir şekilde yapılan bir hizmettir. Nedeni ise maliyetli bir hizmet olduğu içindir. Firmamız ise müşterimizden hiç bir şey sakınmayarak asansörlü eşya depolama hizmetini ücretsiz bir hale getirmiştir. Sunduğumuz tüm hizmetler ister evden eve nakliyat hizmeti olsun ister eşya depolama hizmeti bununla ilgili tüm hizmetleri müşterilerimiz için ücretsiz sunmuşuzdur. Bizim aldığımız tek ücret taşıma ücretidir. Bu ücret içinde 7/24 iş başında olan kadromuza verilmektedir. Biz ise çok az bir ücret almaktayız asansörlü eşya depolama hizmetinde sunduğumuz hizmeti en iyi şekilde yapan firmalar arasında en üst sıralarda yer almışızdır. Çünkü işimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Asansörlü Eşya Depolama Fiyatları

Asansörlü eşya depolama fiyatları günümüzde çok maliyetli bir duruma gelmiştir. Bunun nedeni ise asansörlü taşımacılık sırasında Türkiye genelinde bina , site vb. yerlerin taşımaya uygun olmamasıdır. Bu nedenle camdan, balkondan, veya terastan çalışmaktayız. Bu hizmet ise çok maliyetlidir. Ama firmamız diğer firmalar gibi ücret almamaktadır. Diğer firmalar cam sökmeye söktükleri camı geri takmaya gibi bir çok şekilde müşterimizden ücret istemektedir. Firmalar tarafından yapılan bu hareket dolandırıcılıktır. Siz müşterilerimiz bu gibi sorunlar ile karşı karşıya gelirseniz yapmanız gereken tek şey çalıştığınız nakliyat firmasını dava etmektedir. Aksi takdire taşıma hizmeti çok büyük bir şekilde maliyetli bir işe döner.

Aylık Depolama Fiyatlarımız

Minimum Miktarda Depolama 80 TL + KDV

Küçük Miktarda Depolama 110 TL + KDV

Orta Miktarda Depolama 160 TL + KDV

Büyük Miktarda Depolama 190 TL + KDV

Ultra Miktarda Depolama  220 TL + KDV

1+1 Ev Depolama 290 TL + KDV

2+1 Ev Depolama 350 TL + KDV

3+1 Ev Depolama  420 TL + KDV

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir