Antika Eşya Taşıma

Antika Eşya Taşıma

Antika eşya taşıma hizmetinde profesyonel hizmet ve titiz çalışmak çok önemlidir. Antika eşyalar hassas ve kırılgan oldukları için paketleme taşınma hizmeti dikkat edilmesi gerek en önemli hizmetlerden bir tanesi olarak gösterilir. Eşyalarınızı emanet etmek istediğiniz nakliyat firmasını kesinlikle araştırınız. Bazı firmalar eşyaları paketlerken ve taşırken önem vermemektedir. Bu nedenle firmanız hakkından merak etiğiniz her şeyi sorunsuz ayrıca bir çok yere de firma hakkından bilgi almak sizin için yararlı olur. Bunu dememizin sebebi normal eşya paketlerken bu yöntemi antika eşyaları paketlerken kullanılmaz. Antika eşya paketleme için özel malzemelerimiz ve hizmetlerimiz bulunur.

Eşyalarınızın en büyüğünden en küçüğüne kadar firmamız tarafından paketlenir. Eşyalarınız dünyanın öbür ucuna bile gitse hiç bir şekilde zarar görmez. Firmamız müşterilerimize sunduğu kaliteli hizmet nedeniyle en iyi nakliyat firmaları içinde yer almaktayız. En küçük eşyanızın bile paketlemesi ve taşınması kaliteli firmalar tarafından yapılmasını öneririz. Gün geçtikçe firmamızı geliştiriyor ve sizlere daha iyi hizmet vermeye devam ediyoruz.

Antika Eşya Paketleme

Antika eşya paketleme hizmeti bizce göze hafif gelecek bir iş değildir. Antika eşya paketlerken eşyalara kaliteli ve titiz bir şekilde paketleme hizmeti uygulamak çok önemlidir. Firmamız tüm hizmetlerde farklı farklı araçlar ve hizmetler uygulamaktadır. Antika eşya paketleme hizmeti araç gereç konusunda harcama yapılması gereken bir hizmettir. Eşyanın kenarlarına ayaklarına veya camlarına çok dikkatli bir şekilde paketleme hizmeti yapılmalıdır.

Eşyalar eski olduğu için en küçük darbede zarar alabiliyorlar. Bu nedenler antika eşyaları firmamız paketlerken yan tarafına ve gövde tarafına yanlık koyuyoruz. Yanlık eşyanın darbe alma sırasında hiç bir şekilde kırılma ve zarar görmesine engelleyen bir gereçtir. Bunların niceleri firmamız tarafından eşya paketlerken kullanılmaktadır. Eşya paketleme hizmeti hakkında detaylı bilgi almak istersiniz firmamız siz müşterilerimize detaylı bilgi verebilmek için irtibat numaralarımızdan arayıp bilgi sahibi olabilirsiniz.

Antika Eşya Depolama

Antika eşya depolama yazımızda firmamız normal eşya paketleme dışında antika eşya depolamaya özel odalarımız bulunmaktadır. Bu odaların hava almaması ve titiz olması çok önemlidir. Firmamız eşyaları emanet almadan bir gün önce eşyanın koyulacağı odayı dezenfektanlarla temizlenir ve bir gün şartıyla oda hava alır. Firmamız müşterilerimizle anlaşmadan önce müşterimizle beraber eşyayı bize taşıttığına dair belgeler ve sunduğumuz sigortalama hizmetine dair imzalar atılır.

Eşya depolarken eşyalarınızın sigortalanması çok önemli bir konudur. Eğer ki eşyalarınız  sigortalanmasa eşyalarınıza herhangi bir şekilde zarar görmesinde eşyanın zararı üstünüze yüklenebilir. Siz eşyalarınızı nakliyat firmanıza emanet etmeden önce nakliyat firmasıyla sigortalama hizmeti için görüşmenizi öneririz. Eğer ki sigortalama hizmeti vermiyorsa kesinlikle o nakliyat firmasından uzak durmalısınız.

İstanbul Antika Eşya Taşıma

İstanbul antika eşya taşıma firması denilince firma bulunduğumuz sektörde ilk sıralarda yer almaktadır. Özelikle İstanbul’da bulunan kaçak eşya taşıma firmalarına çok dikkat etmelisiniz. Bu firmalar her yerde olabilir. Bizler sektörümüzde ki firmalarla beraber bu insanları bulmaya çalışıyor ve hukuki yoldan çözmeye çalışıyoruz. Sizin yapmanız gereken de detaylı araştırma yapın firma seçimlerinde firmamızın antika eşya taşımada bir çok ünlü insan bizi referansı olarak pek çok yerlerde göstermiştir. Firmamız kaliteli hizmet verdiğinden dolayı insanlar bizi tercih edip etrafındaki insanlara da önerme yapıyorlar.

Firmamız deneyimli kadrosuyla gün geçtikçe kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Bu gelişim sırasında firmamız yeni hizmetler bulmaya devam ediyor. Bu çabalarımız 1978 yılından beri siz müşterilerimiz içindir. Kendimizi en iyi nakliyat firması olarak görmeye çalışmaktayız. Hedeflerimizi gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Hedeflerimiz yanı sıra her gün farklı farklı insanı kendimize hayran edip mutlu ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir