Antalya ev taşıma fiyatları ne kadar ? (2017)

2017 yılında güncellenen “Antalya ev taşıma fiyatları” Akdeniz bölgesindeki en pahalı nakliyat firmalarının büyük rekabetiyle 2017 yılı itibariyle orta seviyelere çekilebilmiştir. 2017 yılına kadar Antalyada ev taşımacılığından elde edilen nakliyat ücretleri oldukça yüksekti. 2017 yılına kadar olan rakamlarda, ortalama ayda 945 ev taşıma çalışmaları olan Antalya’da ev taşımacılığı yapan şirketlerinin ulaştığı kar marjı ile ortalama 1400 TL’ye indirildi. 2017 yılı itibarı ile bu rakamın %10 oranında geri çekileceğini öngörmekteyiz.

Antalya da ev taşıma şirketlerinin verdiği en ucuz fiyatlar Antalya içine : 1000 TL Antalya dışına şehirler arası ev taşıma için ise 1900 TL yakın bölgeler, 2500 TL orta uzaklıktaki bölgeler, ve 3800 TL Türkiyenin en uzak noktaları şeklinde ortaya çıkmıştı. Bu rakamlar Antalyada ulaşılabilen en ucuz ev taşıma fiyatlarıdır. Genel fiyat rakamları bu rakamların çok üzerindedir.

Turistik bir şehir olan Antalyada ev taşımacılığı yapılırken şehirde yaşayan yabancılara yönelik İngilizce Almanca Rusça Arapça Fransızca çevirmenleriyle birlikte hizmet veren ev taşıma firmaları da vardır. Bunlardan en büyüğü olan EVDEN EVE NAKLİYAT Antalya şubesi ile ev taşımacılığı alanında Antalyanın en iyisi olmayı sürdürmektedir. Antalya taşınma fiyatlarını en ucuz şekliyle öğrenmek isterseniz. irtibat telefonlarımızı arayarak size ücretsiz nakliyat fiyat belirleme hizmetini memnuniyetle verebiliriz.