Ankaradan İstanbula evden eve nakliye ve eşya taşıma işleri

Ankaradan İstanbula evden eve nakliye ve eşya taşıma işleri yapıyoruz. Ankara içinden neresi olursa olsun İstanbulun her ilçesine evinizi güvenle taşıyoruz. Nakliye ekibimiz Ankaradaki şubeliğimiz vasıtasıyla evinize gelir eve eşyalarınızın çokluğunu ve nereye gidileceğini sizinle görüşür. Anlaşmanız durumunda Ankaradan İstanbula yapılacak nakliye ücreti belirlenir ve sonrasında eşyalarınız paketlenmeye başlar. Nakliye paketlerimizle tüm eşyaların korunmasını sağlarız.

Ankaradan İstanbula nakliye firmaları bu güzergahta pek sıklıkla çalışmaktadırlar. Bizim firmamız da sıklıkla Ankara İstanbul arası nakliye işlerini yaparız. Evinizden teslim aldığımız eşyalarınız İstanbula maximum 8 saat içersinde ulaşacaktır.

Ankara İstanbul arası nakliye fiyatları:

Ankara İstanbul arası nakliye fiyatlarını merak edenleriniz olacaktır. Net birşey söyleyemiyoruz ancak yaklaşık bir kaç fiyat verebiliriz. Mesela ; 10 metreküp eşyanın nakliyesi için 2400 TL ödeme çıkacaktır. 20 metreküp eşya için 2800 TL ödeme çıkacaktır. Bu ücretler eşyaları teslim alacağımız binanın kaçıncı kattan alınacağı ve eğer yüksek bina ise asansörlü olup olmadığı gibi konuları da içeren bir fiyat tespit sonucunu çıkartır. Ankara İstanbul arası nakliye fiyatları bu şekilde belirlenmektedir.

Ankaradan İstanbula nakliyat firmaları:

Bu işi yapan çok sayıda nakliyat firmasının olduğunu daha önce belirtmiştik. Ankaradan İstanbula nakliyat firmaları toplamda 145 tanesi aktif olarak çalışmaktadır. Firmamız ise 6 kamyonu ile Ankaradan İstanbula nakliyat yapan çok sayıda aracı olan büyük bir nakliyat firmasıdır. garantili ev taşıma işlerini bize yaptıran müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış bir firma olduğumuzu belirtmeliyiz.

İstanbuldan Ankaraya nakliye yapılıyormu ?

Elbette Ankaradan İstanbula yaptığımız nakliye çalışmalarının aynısını İstanbuldan Ankaraya da yapıyoruz. İstanbuldan Ankaraya nakliye işini tam 38 yıldır günümüze kadar sürdürmekteyiz. İstanbulda Ataşehir merkezdeki irtibat birimimizle tüm İstanbuldaki müşterilerimizin ev eşyalarının Ankaranın her yerine nakliyesini yapabiliyoruz. İyi bir fiyat teklifi almak için telefonlarımızı arayabilirsiniz.

İstanbul evden eve nakliyat

İstanbulda nakliye işlerinin tamamını tek bir ekiple yaparken ağır nakliyat işlerini de ayrı bir ekiple tamamlamaktayız. İstanbul evden eve nakliyat firmamız İstanbuldaki en köklü firma olup gerek İstanbulda gerek istanbuldan diğer şehirlere kaliteli nakliyat yaptırmak isteyen müşterilerimiz için 7/24 çalışmaktadır. İstanbul evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgi almak için veya bir nakliyat işinizi yaptırmak için bizi arayınız.