Anadolu Yakası Eşya Depolama

Eşya Depolama Anadolu yakası bölgesinde son zamanlar müşterilerimiz tarafından yoğun bir istek vardır. Bunun nedeni ise firmamızın ev depolama veya yük depolama hizmetini en iyi şekilde veren firmamız elinden geldiği kadar çabalayarak en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Firmamız gün içinde İstanbul veya Türkiye genelinde bir çok eşya depolama hizmeti yapar. Yılardır hatta 1998 yılından beri verdiğimiz bu hizmet eskiden hiç bir müşterimiz eşyalarını depolamak istemezdi ve depolarımız Türkiye genelinde 5 veya 6 tane bölgede depolama bölgemiz vardır. Şuan ki bulunduğumuz 21. yüzyılda Türkiye genelinde depolamayla ilgi günde bir çok şekilde yoğun istek alıyoruz ve tüm müşterilerimizin evini depolamaya ve eşyasını taşımaya gayret ediyoruz. Firmamızın neden mi bu kadar aktif olduğunu düşünüyorsunuz bu herkesin aklına gelen bir sorudur. Firmamız ise bu soruyu bu şekilde cevaplamıştır; İşini en iyi şekilde yapıp müşterilerimizi mutlu etmek için çalışırsanız sizde böyle bir müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz demekteyiz.

Firmamızın asansörlü eşya depolama hizmetini de sunmaktadır. İsterseniz inceleyebilirsiniz?

Anadolu Yakasında Eşya Depolama İlçeleri

 1. Adalar Eşya Depolama
 2. Ataşehir Eşya Depolama
 3. Beykoz Eşya Depolama
 4. Çekmeköy Eşya Depolama
 5. Kadıköy Eşya Depolama
 6. Kartal Eşya Depolama
 7. Maltepe Eşya Depolama
 8. Pendik Eşya Depolama
 9. Sancaktepe Eşya Depolama
 10. Sultanbeyli Eşya Depolama
 11. Şile Eşya Depolama
 12. Tuzla Eşya Depolama
 13. Ümraniye Eşya Depolama
 14. Üsküdar Eşya Depolama

Anadolu Yakası Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Alınabilir?

Anadolu yakasında evinizi taşırken siz müşterilerimiz yeni evinize beğenmediğiniz veya istemediğin eşyalarınızı yeni evinize götürmek istemesiniz veya atmakta istemesiniz. Firmamız bu soruna bir hizmet bulmuş depolama hizmeti depolama hizmeti ev eşyalarınızı yükünüzü veya depolamak istediğin bütün eşyalarınızı firmamız en ucuz şekilde depolama tesislerde 7/24 güvenlikli bir şekilde depolar. Ayrıca covid-19 nedeniyle müşterilerimiz depolama hizmetinde şuan koltukları için eşyalarını veya yüklerini depolamak istemezler ama firmamız depolama tesislerinde eşya giriş ve çıkışlarında dezenfektenle temizlenmektedir. Sadece bu değil firmamız depolama tesislerinde her iş çıkışında temizlenmektedir. Bunu duyan hizmetlerimiz bize güvenerek en iyi şekilde eşyalarını bize emanet edebiliyorlar. İlk başta nasıl verdikleri gibi aldıkların dada firmamız en iyi şekilde eşyanın gidecekleri yere ucuz bir fiyatla götürülür.

Anadolu Yakası Güvenilir Depolama

Anadolu yakasında güvenilir depolama hizmeti veren firmamız en titiz ve en güvenilir şekilde müşterimizin eşyalarını depolar. Tüm müşterilerimiz korktuğu bir konu olan eşyalarını emanet ederken çalınması, zarar görmesi, eksik olması vb. gibi olaylardan korkup elinden bir şey gelmedikleri için firmalar verir ve firmalar müşterilerimizin korktuğu şeyi eşyalarının zarar görmesi vb. gibi olayları yaşar ve eşyalarını depoladığı firmayla davalık olurlar. Oysaki ister eşya depolamada hizmetinde ister evden eve nakliyat hizmetinde ne olursa olsun çalışacağınız nakliyat firmasını en iyi şekilde araştırmanızı öneririz. Firmamız hakkında bilgi almak için Ana sayfa kısmında hakkımızda bölümüne girerek bizim hakkımızda en iyi şekilde bilgi alabilirsiniz veya siz müşterilerimiz için bir nakliyat firması nasıl eşya taşır, nasıl eşya depolar vb. gibi soruları bu metni tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Anadolu Yakası Eşya Depolama Fiyatları

Anadolu yakası eşya depolama fiyatları müşterilerimiz çok merak etiği bir sorudur. Hiç merak etiniz mi firmamız  Mega İstanbul Nakliyatı müşteriler neden tavsiye eder bu soruyu bırakında biz size açıklayalım ister evden eve nakliyat ister eşya depolama hizmeti için firmamız en iyi şekilde taşır ve depolar ayrıca eşyalar ne kadar olursa olsun firmamız müşterimizi düşünerek elinden geldiği kadar en iyi şekilde indirimli fiyat söyler. Ayrıca yıl içinde firmamız bir çok şekilde indirimler uygular mesela bulunduğumuz kış ayına özel %20 nakliyat ve eşya depolama fiyatları uygularız. Ayrıca firmamızda 6 ay üzeri eşya depolamalarda %30 indirim gelmektedir. Detaylı bir şekilde aşağıda firmamız en iyi şekilde fiyatlar sunmuştur;

Parça Eşya Depolama 100 TL + (Kdv)

1+0 Eşya Depolama 150 TL + (Kdv)

1+1 Eşya Depolama 250 TL + (Kdv)

2+1 Eşya Depolama 350 TL + (Kdv)

3+1 Eşya Depolama 450 TL + (Kdv)

Villa Eşya Depolama 700 + (Kdv)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir