Ambarlı evden eve nakliyat

Ambarlı evden eve nakliyat

Ev ve eşya taşıma hizmetlerinden faydalanmak isteyen değerli müşterilerimiz için Ambarlı da evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Evinizin katı ve konumu ne olursa olsun, Ambarlıdan İstanbul içi yada şehir dışına taşıtmak istediğiniz tüm eşyalarınızı özenle taşımaktayız. Ambarlı mahallesine yaptığımız hizmetler 10 yılı aşkın bir süredir yerinde yapılmaktadır. Siz telefon numaralarımızla yada fiyat talep sayfamızdaki form aracılığı ile bize ulaşın biz de hemen bir (ücretsiz) expertiz gönderelim ve size en uygun fiyatı anında verelim. Expertiz görevlilerimiz eşyalarınızın durumu ve sigortalanması ile ilgili tüm gerekli çalışmaları yaparak sizi bilgilendirir. Taşıma işini istemeniz durumunda hemen paketleme işlemleri yapılır ve nakliyat kamyonumuzla hızlıca taşıma çalışmalarını başlatırız. İsteğiniz doğrultusunda ileri tarihli bir paketleme ve taşıma da gerçekleştiririz.

Ambarlı asansörlü nakliyat

Ambarlı mahallesindeki evler yüksek katlardan oluşan bina yapısındadır. Bizde eğer üst katlara merdivenden çıkartamayacağınız bir eşya olduğunda bunu direk balkondan veya camdan alabileceğiniz bir nakliyat asansörünü kullanarak kolayca yapabiliriz. Ambarlı asansörlü nakliyat ekibimizde  bu iş için kullandığımız nakliye aracı ile ayrıca da gelebiliriz.

Ambarlı evden eve nakliye

Eğer evinizdeki eşyalar daha küçük kapasitede ise, mesela küçük nakliye kamyonlarımızdan sadece bir tanesine sığabilecek kadar yer kaplıyorsa bu durumda nakliye ekibimizi Ambarlıdaki evinize yollarız. Nakliyecilik size daha ucuz eşya taşıma imkanı verir.

Ambarlı evden eve taşımacılık

Ambarlıda olan evinizin eşyalarını eğer başka bir ile taşıtmak isterseniz büyük kamyonlarımız yada tırlar ile taşıma yaparız. Bu durumda Ambarlı evden eve taşımacılık ekibimizi yollarız. Ekibimizde Ambarlıya özel çalışan 4 adet büyük kamyon ve 2 adet tır mevcuttur.

Ambarlı evden eve nakliyat fiyatları

Ambarlı mahallesi için belirlenen nakliye fiyatları İstanbul’un diğer bölgelerine göre daha uygundur. Trafik ve çalışma alanının fiyatlara etkisi burada daha hafif olduğu için güzel bir taşıma fiyatı verebiliyoruz. Ambarlı evden eve nakliyat fiyatları ortalama 1000-2000 TL arası olurken nakliyede bu fiyatlar %40 daha ucuz olur. Şehirler arası ev taşıma fiyatı için bir örnek verecek olursak Ambarlıdan Adanaya 3500 TL kadar bir taşıma bedeli olabilir diye öngörüyoruz. Fiyatları tam veremiyoruz çünkü fiyatları müşterinin eşya durumu ve taşınacak olan yer ile ilgili şartlar belirlemektedir. Burada yaklaşık tahmini rakamları verebildiğimizi söylemek istiyoruz.

Ambarlı da 2017 yılının başından şimdiye kadar yapılan hizmetleri burada paylaşmak istiyoruz. Bu hizmetlerden fiyat ve çalışmalar hakkında bilgiler alarak siz de faydalanabilirsiniz.

Halk Eğitim Merkezine nakliyat hizmetleri yaptık (05.01.2017)

İstanbul’un Avcılar ilçesinde bir şubesi bulunan Ambarlı halk eğitim merkezine masa ve dolap türünde mobilya eşyalarının nakliyat çalışmasını tamamladık. Nakliyat kamyonlarımızla sigortalı ve expertizli yapılan çalışmamız ile bir adet büyük kamyonla 1800 TL ye eşyaları taşıdık.

Öğretmenler caddesinde evden eve nakliyat çalışması yaptık (18.02.2017)

Müşterimizin bu caddedeki evini Sultanbeyli ilçesine taşıdık. Toplamda 1 adet büyük kamyona sığan eşyaları 4 katlı evin merdiven alanından indirdik. Taşıma işi için aynı gün içinde paketleme ve yükleme yaptık öğle saatlerinde varış noktasındaki yeni eve eşyaları 2 saat içinde teslim ettik. Ambarlıdaki müşterimize bu nakliyat hizmetini 2200 TL fiyata yaptık.