Altıntepsi eşya taşıma Bayrampaşa

Altıntepsi eşya taşıma Bayrampaşa

İstanbulun Bayrampaşa ilçesinde Altıntepsi mahallesinde ikamet eden müşterilerimizin eşya taşıma, parça eşya taşıma hizmetlerini yapmaktayız. Altıntepsi mahallesinde eşya taşıma işimiz çok sıklıkla gerçekleşmekte ve Bayrampaşa içinde, ve İstanbul içine eşya taşıma işi yaptıran müşterilerimiz olmakla beraber İstanbuldan İzmire parça eşya taşıma işi yaptırmak isteyen müşterilerimiz de çıkmaktadır. Bayrampaşa evden eve nakliyat ekibimiz mahalle içindeki tüm eşya taşıma işlerini organize eder ve uygun fiyatlar verebilmek için azami gayret gösterir.

Altıntepsi eşya taşıma firmaları çok azdır sadece 2 firma mahallede eşya taşıma hizmeti verirken, Bayrampaşa merkezli 18 firma da Altıntepsi mahallesindeki müşterilerine eşya taşımacılığı yapmaktadır. Firmamız EVDEN EVE NAKLİYAT, Altıntepside eşya taşıma çalışmalarını yaklaşık 17 yıldır yerinden sürdürerek bu mahalledeki en bilinen nakliyat firması olma özelliğini devam ettirmektedir.

Altıntepside güvenilir nakliyat firması arayan müşteriler için sigortalı nakliyat yapan firmamızı öneriyor ve gönül rahatlığıyla eşyalarının taşınmasını tarafımıza yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Altıntepsi parça eşya taşıma işi yaptırmak isteyenler de aynı şekilde telefon irtibatında bulunarak götürülecek parça eşyasını kaç paraya ve ne kadar zamanda götürüleceği bilgilerini öğrenebilirler.

Ekibimiz :

Bayrampaşa eşya taşıma ekibimizde toplam 14 kamyon, 3 mini kamyonet, 2 asansörlü nakliye kamyonu, çeşitli nakliyat ekipmanları ile 24 personel ekibimizle birlikte hizmetinizi yapmaktayız.