Altınşehir eşya taşıma

Altınşehir eşya taşıma

Başakşehir ilçesine bağlı önemli bir mahalle olan Altınşehirde eşya taşıma işlerinizi firmamıza yaptırabilirsiniz. Tüm eşya taşıma hizmetlerini Altınşehir mahallesndeki nakliyat birimimiz yönetmektedir. Ekibimiz Altınşehirde eşya taşıma işleri, parça eşya nakliyesi, beyaz eşya taşımacılığı, mobilya eşyalarınızın taşınması, kırılır eşya taşıma, piyano taşıma, askılı giysi eşyası taşıma gibi çok farklı eşya taşıma sistemlerine sahip nakliyat kamyonlarımızla size hizmet vermektedir.

Altınşehir eşya taşıma firmaları içinde en çok araç ve ekipmana sahip olan firmamız EVDEN EVE NAKLİYAT, Altınşehirde en bilinen nakliyat firmasıdır. Taşıtacağınız eşyalarınızın ne kadar olduğunu bize söylediğinizde size ona göre uygun bir fiyat vererek taşıma işlemlerine geçebiliyoruz.

Altınşehir eşya taşıma birimimizle irtibata geçtiğinizde eğer daha önce firmamızla bir çalışma gerçekleştirmişseniz özel müşteri indirimini uyguluyoruz. İlk defa firmamızla çalışmak isteyen müşterilrimize %15 yaz indirimi uyguluyoruz. Altınşehir dışında daha geniş kapsamlı bir eşya taşıma işiniz varsa Başakşehir eşya taşıma ve evden eve nakliyat ekibimiz size bu konuda daha detaylı çalışma yapacaktır. Bu konuda detaylı bilgilere bakmak için Başakşehir evden eve nakliyat sayfamızdaki bilgileri okuyabilirsiniz.

Altınşehir eşya taşıma fiyatları ve firmaları hakkında bilgiler :

Altınşehir eşya taşıma fiyatları ortalama 700-2500TL arasında gerçekleşmektedir. Fiyatları verirken size ait eşyaların ne kadar olduğunu ve nereden alınıp nereye götürüleceğini bilmemiz ile size kesin fiyat verebiliyoruz. Altınşehir eşya taşıma firmalarının tamamı da bu şekilde fiyat verebilmektedir. Altınşehir eşya taşıma firmaları mahalle içinde 2 tane dir. Başakşehir genelinde 14 firma mahalleye hizmet vermektedir. İstanbulun çeşitli yerlerinde olan ancak Altınşehire hizmet veren toplam 1478 adet nakliyat firması da vardır.