evden eve nakliyat

Ahmet Remzi Yüreğir Seyhan evden eve nakliyat

Ahmet Remzi Yüreğir evden eve nakliyat

Adana’nın Seyhan ilçesindeki “Ahmet Remzi Yüreğir” mahallesi için yapılan nakliye hizmetleri firmaları ve fiyatları hakkındaki bilgileri buradadır.

Evden eve nakliyat

Eviniz taşınırken mahalle içinden Adana’nın herhangi bölgesine yapılması durumunda küçük kamyonlar kullanılır. Ancak Adana dışına yapılacak olan nakliye hizmeti için büyük kamyonlar kullanılır, veya bazen tırlar da bu alanda yerini alır. Ev eşyalarınızı taşıtmak istediğinizde kaliteli taşıma hizmetlerimizden yararlanmanız ve yaz kapmanyalarımızla tanışmanız için uygun fiyatlar vererek hizmet yapıyoruz. Ayrıca Adana’daki depolama alanında eşya depolama işini de firmamız aracılığı ile yaptırabilirsiniz.

Ahmet Remzi Yüreğir nakliyat firmaları

Seyhanda şubesi olan ve Ahmet Remzi Yüreğir mahallesine hizmet veren taşıma firmaları şunlardır :

 1. Ömeroğlu
 2. Barış taşımacılık
 3. Tufan taşıma
 4. Baran nakliye
 5. Seyhan kargo
 6. Öz Kral taşıma
 7. Kozcuoğlu nakliye
 8. Fırat express
 9. Güneş nakliye
 10. Evtaş
 11. CRV kargo
 12. Oktay evden eve taşımacılık

Ahmet Remzi Yüreğir nakliyat fiyatları

Seyhan’ın Ahmet Remzi Yüreğir bölgesinde yaptıracağınız taşıma ücretlerinde, ilçe içine verilen evden eve nakliyat fiyatları 1500 TL nin altında olurken, mahalleden diğer illere nakliye söz konusu olduğunda fiyatların 2000 TL ve üzeri ücretler talep edilmektedir. Sizin için En uygun nakliye fiyatını öğrenmek için telefon irtibat numaralarını kullanabilirsiniz.

Çukurovaya ev taşıma çalışması yaptık (03.03.2017)

Adana Ahmet yüreğir mahallesinde bir katlı evin eşyalarını Çukurova’ya taşıdık. Küçük kamyon ile şehir içi nakliye hizmeti verdik. Çalışmamız kapsamında küçük boyutlu kamyonumuz tam dolu kapasite ile Seyhan’dan Çukurova’ya 1100 TL ücret karşılığında evden eve nakliye hizmeti verdik. Siz de eşyalarınızı mahallenizden Adana’nın herhangi bir bölgesine taşıtmak isterseniz firmamız size en iyi hizmeti sunmak ister.