Adanadan İstanbula Meyve Sebze nakliyesi

Adanadan İstanbula Meyve Sebze nakliyesi yapan şirketlere ihtiyacınız varsa bu kapsamda hizmet veren firmamızı arayabilirsiniz. Uzun zamanlardan beri Adana ve civar bölgelerden meyve kasalarını toplayarak İstanbul’a getiriyoruz. Hal taşımacılığı kapsamında büyük açık kasa kamyonlarımızla günde 24 adet taşıma gerçekleştirebiliyoruz. Sebze taşımacılığı için 12, Meyve nakliyesi için de 12 ayrı kamyonumuz 7-24 çalışmaktadır. Adana halinden alacağımız meyveleri İstanbula sadece 16 saatte getiriyoruz. Meyveleri getirdikten sonra İstanbul’daki meyve sebze hallerine teslim ediyoruz.

Adanadan İstanbula sebze getirmek isterseniz bunun fiyatlarını ayrıca konuşabiliriz. Kamyonun doluluk kapasitesine göre fiyatlarımız cazip derecededir. Ayrıca meyve ve sebzelerin devrilme, bozulma ihtimallerine karşın kasaların üzeri gerektiğinde kapatılabilmektedir.

Meyve taşımacılığı da yapan firmamız evden eve nakliyat sektörünün en büyük şirketlerindendir. Bu sebeple nakliyat alanındaki tüm alt hizmetlere de ilgi göstererek her müşterimizin taşınma ihtiyacını karşılamak amacındayız. Eğer pazarcı veya meyve sebze satıcısıysanız bize yükünüzü taşıtabilirsiniz. Ayrıca tarladan pazara meyve taşıma hizmetini de sunabiliyoruz.

Meyve Sebze nakliyesi için bir kaç firma daha size hizmet verebilir ancak Adana İstanbul arasında bu hizmeti veren en köklü firma olarak bizimle çalışmanızdan memnuniyet duyarız.