Adalar evden eve nakliyat

Adalar evden eve nakliyat

İstanbul Adalar’da ev taşıma ihtiyacınız karşılamak istiyoruz. Büyükada, Heybeliada, Kınalıada ve Bozcaada için yapacağımız evden eve nakliyat hizmetlerini firmamızın Adalar nakliyat iletişim telefonlarını arayarak talep edebilirsiniz. İstanbul Adalar bölgesinde oturan müşterilerimizin taşınma ihtiyacını karşılamak üzere ekibimizde gemi ile karşıya geçebilecek büyüklüklerde 14 adet farklı kamyonumuz ve nakliye aracımız var. Adalara ev taşıma işi İstanbulun diğer bölgelerine göre farklılık arzetmektedir. Deniz yoluyla Adalar’a ulaşılacağından dolayı diğer ilçelere göre nakliyat fiyatlarında oynama olacaktır. Varsayılan olarak 1 gün sürecek olan evden eve nakliyat hizmetini Adalar için yaptığımızda 2 gün sürmektedir. Bunun sebeplerinden en önemlisi Adalar Belediyesi izni ile adaya ev ve eşya taşıma işini yapmak ve bu izin için önceden sıra almak gerekli olması şartlarından dolayı süre uzamaktadır. Ayrıca Adalar Feribotuna ödenmek üzere nakliyat harcı yatırılır ve buna benzer prosedürlerden geçmektedir. Adalar evden eve nakliyat hizmetleri “Büyükada, Heybeliada, Kınalıada ve Bozcaada” ya hiç bir fiyat farkı olmadan aynı fiyatlara nakliyat yapılır ancak diğer adalara yapılacak olan nakliyeden ek ücret talep edilmektedir.

Adalar’a nasıl eşya taşınır ?

Adalar Belediyesinden taşınma izni almak gereklidir. Ayrıca taşınmasını istediğiniz eşyaların metreküp boyutunu görebilmemiz için size ücretsiz bir expertiz göndeririz. Bu expertiz ekibimiz eşyaların hacmine göre Adalar’a gidecek kamyon boyutunu belirler. Buna göre iş planlamasında öncelik Adalara giden feribottan sıra alınır. Feribot için ayrıca gerekli ulaşım harcı için para ödenir. Dilerseniz bu harcı siz de ödeyebilirsiniz. Eğer Adalar’a ev taşıtıyorsanız taşınma gününden en az bir gün önce eşyaların kamyona yüklenmesi, ve sabah saatlerinde feribota binebilecek durumda olması gereklidir. Bu hem nakliyat hizmeti için gerekli süreyi kazanmamı için hem de u sayede işimizi erkenden bitirmiş olup dönüş için feribot saatini kaçırmamış olmamızdan kaynaklanır.

Adalar evden eve nakliyat fiyatları ne kadardır ?

Adalarda evden eve nakliyat hizmetleri için gerekli fiyatlandırmalar diğer ilçelere göre daha farklı belirlenir. Arada deniz vasıtası, 2 çalışma iş günü, ve gerekli izinler olduğundan dolayı fiyatlar biraz daha fazla olacaktır. 2017 yılı itibarıyla Adalar evden eve nakliyat fiyatları ortalama 1400 TL ile 2500 TL aralığında omasını tahmin ediyoruz. Ancak en kesin fiyatı belirlemek için eşyaların ne kadar hacme sahip olduğunu nereden nereye taşınacağını da belirlemek için en doğru fiyatı telefonda size verebiliriz. Hemen Adalar nakliyat telefon irtibat telefonlarımızı arayarak fiyatlar konusunda yardım talep edebilirsiniz.

Adalar evden eve nakliyat telefonları

İstanbul Adalar Belediyesi nakliyat bölgesi için bir nakliyat ekibi oluşturduk. Ekibimiz size daha iyi hizmet verebilmek için, Adalar nakliye birimini oluşturdu. Bizi aradığınızda Adalar bölgesine yakınsanız telefonlarımız hemen Adalar evden eve nakliyat ekibimize yönlenir ve size daha hızlı yanıt verilir.

Adalar evden eve nakliyat firmaları kaç tanedir ?

Adalara evya taşıyan firma çok sayıdadır. Bunlarda en çok tutulan ve hizmet vermiş olan firmalardan bazılarını sizinle paylaşmak isteriz.

Adalar nakliyat
Evimtaş Adalar nakliyecilik
Yeditepe
Adalar Neco
Aksa
Cihan
Yıldırım
Tanrıverdi
Ağaoğlu
Yasinoğlu
Evinkur
Yusufoğlu

Adalar evden eve nakliye

Adalara bir eşya veya az sayıda eşya taşıtacaksanız, bunu küçük transporter araçlarımızla kolayca yaparız. Bu hizmet için size evden eve nakliye çalışmasını başlatırız. Bu hem size daha ucuz nakliye fırsatı verir hemde az sayıdaki eşyanız için daha kısa sürede taşınma imkanı verir. Hemen daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Adalar evden eve taşımacılık

Eğer şehirlerarası evden eve nakliyat çalışması almak istiyorsanız Adalara yada Adalardan başka bir şehire taşınmak isterseniz, bunu Adalar evden eve taşımacılık sistemiyle yaparız. İstanbul içine yapacağımız nakliyat çalışmalarına göre daha farklı bir taşıma sistemidir. Taşımacılık işinde büyük tırlarımızı görevlendirme imkanımız ile birden fazla müşterimizin işyalarını taşıma imkanımı zolur. Tabiki bu müşterimizin isteğine bağlıdır. Bu durumda taşınma ücretleri daha uygun olacaktır. Ancak siz şehirler arası evdn eve nakliyat hizmetini tek bir kamyon ile yapacaksanız buna göre fiyat hesaplayabiliriz. Adalardaki taşımacılık birimimiz ile bu konuda teknik detayları öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.

Adalar eşya depolama

Adalar da oturuyorsanız eşya depolama konusunda size yardımcı olmak isteriz. Size en yakın eşya depomuzu bu iş için kullanır ve en güvenli sistemde donatılmış nakliyat ambarımızda eşyalarınızı güvenle senelerce koruruz. Adalar eşya depolama fiyatları aylık ve yıllık bazda tercihe göre alınır. Eşya deposunda kendinize özel oda kiralayabilirsiniz. Yada eşyalarınızı sandıklama yaparak kitleyerek depolarımızdaki bölmelere koyabiliriz. Adalar depolama ekibimiz eşyalarınızı güvenle saklar.

Adalar nakliyat bölgeleri

Adalarda aşağıdaki adalara evden eve nakliyat işleri yapıyoruz :

Büyük Ada
Heybeli Ada
Kınalı Ada
Sedef Adası
Burgaz Ada
Maden Mahallesi
Nizam Mahallesi