Acıbadem evden eve nakliyat

Acıbadem evden eve nakliyat firması olarak ev eşyalarınızın taşınmasını %24 indirimli fiyatlar vererek yapıyoruz. Acıbadem mahallesinde ev taşıma isteklerinizi yaz aylarında daha uygun ücretlere yaptırabilir ve yaz kampanyalarımızdan yararlanarak çok makul fiyatlara eşya depolatabilirsiniz. Sadece Acıbadem mahallesinde değil Kadıköy’ün tüm mahallelerinde bulunan şubelerimizle her yöne nakliyat hizmeti sunuyoruz. Ne kadar yüksek dinada olursanız olun eşyalarınızı taşımak bizim için çok kolaydır. Büyük nakliyat asansörlerimizle 25’inci kata kadar eşyalarınızı asansörle indirebiliyoruz. Bunun dışında taşınma işlemlerinin tümünde sigortalama yapıyor ve eşyalarınızın hepsini paketleyerek taşıyoruz.

Acıbadem evden eve nakliyat şubemizin telefonlarını arayarak bizimle iletişime geçtiğiniz zaman vereceğimiz fiyatlar yaz aylarında indirimli olacaktır. Kışın bu indirim oranları düşük olmaktadır. Ancak gerekli durumlarda indirim uygulamamızı kış aylarında da yükseltebiliyoruz. Acıbadem nakliyat elemanları titiz çalışmalar yaparak her eşyayı kendi eşyası gibi değerlendirerek önemle taşımaktadır. Bu sebeple eğer eşyalarınızı güvenle taşıyacak bir firma arıyorsanız Acıbadem nakliyat ekibimize güvenebilirsiniz.

Acıbadem evden eve nakliyat

Acıbadem evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat alanındaki yaptığımız 38 yıllık çalışmalar firmamızı Acıbademdeki en deneyimli şirket yapmıştır. Bu alanda geçtiğimiz yılda sadece Acıbadem’de toplam 189 adet evden eve nakliyat, 48 adet asansörlü nakliye, 39 adet sigortalı eşya taşıma, 298 adet parça eşya taşıma, 3 adet villa teşıma, 17 adet yük taşıma ve 29 adet şehirler arası evden eve taşımacılık işlerini yaptık. Firmamızın memnuniyet prensibi çerçevesinde tüm bu çalışmalarımızın hepsinde memnuniyet anketi yaparak müşterilerimizin taleplerini ve şikayetlerini değerlendirdik. 2018 yılı ve devamında da daha kaliteli hizmet verebilmek için evden eve nakliye çalışmalarını geliştirebilmek için yeni bir sisteme geçtik. Acıbadende oturan müşterilerimize hangi eşyayı taşıtacak olursa olsun talep etmesi halinde bir expertiz uzmanı gönderiyoruz. Uzmanımız size edinmek istediğiniz her bilgiyi vererek garantili nakliyat yapılmasını sağlamaktadır. Eşyaarınızı güvende hissetmeniz bizim için çok önemlidir. Bu nedenle şubemizi 7/24 açık tutuyor ve taleplerinizi almaye devam ediyoruz.

Acıbadem evden eve nakliyat şubesi

Şubemiz Acıbadem mahallesinin Sarayardı caddesi üzerindedir. Şubemiz telefonlarınıza 7/24 her zaman açıktır. Üstteki telefon bilgileri ile veya iletişim sayfamızdaki telefonlarla bize doğrudan ulaşabilirsiniz. Acıbadem nakliyat şubesi 18 yıldır bu mahallede çalışmaktadır. Bundan önceki zamanlarda Kadıköy merkezden sizlerin nakliye işlerinizi yürütüyorduk. Ancak aradaki mesafeyi kısaltmak ve size daha iyi iş sağlayabilmek için Acıbademde de bir şube açtık. Şimdi şubemizden vereceğiniz çalışmalarda uygun fiyatlar sizleri beklemektedir.

Acıbadem’de %30 indirimli evden eve nakliyat fiyatları

Kadıköyün en iyi nakliyat fiyatı veren firması biziz. Acıbademde bu sene yeni başlattığımız kampanyamızda %30 indirimli evden eve nakliyat fiyatları verdiğimizi bilmenizi isteriz. Acıbademli olup olmadığınız bu konuda önemli değildir. İster eşyanız Acıbadem içinde taşınsın, isterse Acıbademden başka şehirlere taşınsın farketmez, her durumda indirim uygularız. Ve hatta Diğer şehirlerde Acıbademe şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti yaptırmak isteyen müşterilerimize de bu indirim oranını vermekteyiz. Fiyatlarımız 1000 TL’den başlayarak mesafeye ve eşya miktarına göre 6000 TL’ye kadar değişebilmektedir. Örneğin 30 metreküp’lük eşyanızı Ankara’dan Acıbadem’e taşırsak 2800 TL den taşıyabiliriz. Fiyatlarımıza eşyalarınızın paketlenmesi ve sigortalanması dahildir. Eğer siz başka bir sigorta firmasını kullanmak isterseniz, buna göre sigortalama bedelini sizden almayız.

Acıbadem evden eve nakliyat firmaları

Bizim firmamız Acıbademin en köklü firmasıdır. Tabiki bizim dışımızda daha bir çok firma da bu mahallede işinizi yapmaktadır. Bunlardan bazılarını sizlere belirterek alternatif nakliyat firması bulmanıza yardımcı olmak isteriz. Okçuoğlu, Hekimoğlu, Kozcuoğlu, Seyidoğlu nakliyat firmaları en önemlileridir. Firmamız ile rekabet içinde olan diğer firmalar da Acıbademde çeşitli nakliye hizmetlerini sizlere yapabilmektedir. Acıbadem nakliyat firmaları toplam 18 tanedir. Bunun dışında Kadıköyde merkezi olan 32, ve İstanbulun diğer ilçelerinde olupta Acıbademe hizmet verebilen 49 nakliyat firması daha vardır.

Acıbadem evden eve ev taşıma

Evden eve ev taşıma istekleri son 12 yıldır sıklıkla talep edilmektedir. Evinizin içinde ne kadar eşya varsa hepsini alıyoruz ve taşınacak olan evinize aynen taşırken montajı yapılması gereken işleri de biz yapıyoruz. Böylece ev taşıma hizmetinde sadece kullanılan eşyaların değil sabit eşyaların da taşınmasını sağlamış oluyoruz. Örneğin bir mutfak dolabını sökmek için bir marangoz ekibine ihtiyaç vardır. Çünkü sökerken ve sonrasında takarken bir marangoz ustası ile çalışılmassa mutfak bolabınız zarar görebilir. Bu tür istekleri olan müşterilerimizin taşınmasında herhangi bir sıkıntı olmaması için firmamızda marangoz dahil, tesaisatçı ve daha bir çok alanda hizmet verebilecek değerli ustalarımız da vardır. Evden eve ev taşıma sistemimizden yararlanmak için bize bu isteğinizi bildirmeniz yeterlidir. Gerisini bize bırakın ve içiniz rahat olsun.

Acıbadem evden eve taşıma

Evden eve taşımacılık sektörünün bir çok dalı vardır. Bu dallardan birini de Acıbadende işletmekteyiz. Acıbadem evden eve taşıma şirketimiz size bir çok avantaj sağlar. Örneğin Acıbademde oturan ve İzmir’e evinizi taşıtmak amacında olan bir müşterimizseniz, eşyanızı evinizden alarak İzmir’in hangi mahallesine olursa olsun taşıma ihtiyacınızı doğrudan firmamızın araçları ile yaparız. Böylece başka firmalara eşyalarınızı teslim ederek taşıma yapan diğer kalitesiz firmalardan görebileceğiniz zararları bizim firmamızda yaşamassınız.

Acıbadem evden eve nakliye

Küçük eşya nakliyeciliğinde en önemli hizmetleri küçük nakliyeciler yapar. Ancak bu tür nakliye firmalarının yaptığı çalışmalarda aksamalar, şikayetler olabilmektedir. Bu tür bir sorunla karşılaşan müşterilerimizin taleplerini olumlu değerlendirdik ve Acıbademde nakliye hizmetini de vermeye başladık. Yaklaşık 12 yıldır küçük nakliye eşyalarınızı alarak garantili taşıyoruz. Her türlü nakliye işleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Acıbadem yük taşıma

Yük taşıma hizmetlerini sadece mahallelerle sınırlı tutmuyoruz, ancak Acıbademdeki yük taşıma kamyonlarımızla bu tür isteklerinizi de yapmaya azami gayret gösteriyoruz. Ev taşımacılığının dışında bir alan olan yük taşımacılığını yapabilmek için 2 büyük tır ve 5 uzun kamyona sahibiz. Yük taşıtmak itediğinizde bizi ararsanız yükünüzün uzunluğuna göre kamyonumuzu getirir ve dilediğiniz yere taşırız.

Acıbadem parça eşya taşıma

Sevgili Acıbademliler; küçücük bir eşya dahi olsa parça eşyalarınızı Türkiye’nin her yerine götürüyoruz. Parça eşya taşımacılığında bilmeniz gereken durum şudur : Mesela bir çamaşır makinesini köye göndermek istiyorsunuz. Sadece bir çamaşır makinesi için koskoca bir kamyona nakliye parası ödemek istemessiniz. Bize eşyanızı teslim ederseniz çamaşır makinenizi köyünüze gidecek olan veya yakınından geçecek olan bir kamyonumuza koyar en geç 7 gün içinde teslim yaparız. Bu sayede çok uygun fiyatlara parça eşyanızı taşıtmış olursunuz. Detaylı bilgi almak için bizi arayınız.

Acıbadem’de asansörlü nakliyat

Asansörlü nakliyat hizmetleri İstanbul’un bir çok bölgesinde yapılmaktadır. Acıbadem mahallesi de asansör aracına ihtiyaç duyulan mahallelerdendir. Eski binaların çokluğu ve asansörsüz binaları olmasından kaynaklanan eşya taşıma güçlüklerini asansörlü nakliyat kamyonlarımızla çözüyoruz. Binanızın en üst katından eşyalarınızı kolayca indirebiliyoruz. Eğer eşyanızı evden çıkarmak büyüklüğü dolayısıyla mümkün değilse pencerenizi sökecek uzman elemanımız devreye giriyor, pencere sökme işlemi tamamlanıyor eşyalar indirildikten sonra aynı eskisi gibi montajı yapılarak pencerenizi yerine koyuyoruz. Acıbadem asansörlü nakliyat firmamızın telefonlarınız arayarak, veya Asansörlü evden eve nakliyat sayfamızı okuyarak detaylı bilgileri alabilirsiniz.