Acıbadem mahallesinde kaliteli Eşya Depolama

Acıbadem mahallesinde kaliteli eşya depolama işi yapan firma arıyorsanız ACIBADEM NAKLİYAT firmamızla size bu hizmeti sunmaktan gurur duyarız. Firmamızın Acıbadem eşya depolama iletişim merkezimiz Sakızağacı bölgesindedir. Nakliye depomuz ise Kadıköy’dedir. Acıbadem mahallesinden taşınmak isteyen müşterilerimize veya başka ilçelerden Acıbadem’e taşınacak olan müşterilerimize eşya depolama konusunda yardımcı olmaktayız. Bizim firmamız eşya depolama hizmetinde kaliteye önem vermektedir. Eğer eşyalarınızı güvenli ve sigortalı depolayan köklü bir firmaya teslim etmek isterseniz şirketimiz size bu konuda en iyi hizmet verebilecek yegane kuruluştur. Eşya depolamak isteyen müşterilerimiz bu konuda nasıl bir hizmet alabileceğini detaylı bir şekilde öğrenmek isterse, depolama seçeneklerini görebilmek için “eşyalarımı depoya koymak istiyorum” başlıklı sayfamıza göz atabilirler.

Genel olarak depolama seçenekleri :

3 türlü depolama sistemi ile sizlere hizmet veriyoruz. Bunlardan biri pratik depolamadır. Evinizin eşyalarını dairenizden teslim aldığımızda depolayacağımız sandıkların içine koyarız ve gözünüzün önünde kilitleyerek depomuza götürürüz.

Bunlardan bir diğeri ise eşyalarınızı evinizden teslim aldıktan sonra nakliye depomuzda sandıkların içine yerleştirir ve bu şekilde koruruz. Son seçeneğiniz ise depomuzda kendiniz için bir oda kiralayabilmenizdir. 10, 20,30 metrekarelik odalarda eşyalarınızı depolatarak size özel bir yeriniz olmasını sağlayabiliyoruz. Herbiri ayrı fiyatlarla verilmektedir.

acıbadem eşya depolama

acıbadem eşya depolama

Acıbadem eşya depolama fiyatları

İstanbul’un bir çok bölgesinde çok farklı fiyatlar verebildiğimiz gibi Acıbadem mahallesinde de indirimli kampanyalar yaparak uygun fiyatlar verebiliyoruz. Acıbadem eşya depolama fiyatları yaz aylarında %25, kış aylarında ise %15 indirimli olarak verilmektedir. Bu fiyatlar 1 metreküp eşya için 250 TL ile 500 TL arasında değişmektedir. 10 metreküp eşyada ise 400 TL ile 700 TL arasında değişmektedir. Eşya depolama fiyatlarını daha detaylı alabilmek için bizi arayınız.

Acıbadem eşya depolama şubesi

Şubemiz sakızağacındadır. Kadıköydeki depomuza götüreceğimiz eşyaları teslim almak taşıma uzmanları, kamyon ve çeşitli ekipmanlar evinize Kadıköy’den veya gerekli durumlarda Ataşehir’den gelmektedir. EŞyalarınızı teslim alacak olan Acıbadem eşya depolama şubemiz ise sizinle iletişime geçecek olan yetkililerimizin bulunduğu temsilciliğimizdir. 45 metrekarelik ofisimizden Acıbadem ve çevresindeki mahallelere eşya depolama hizmeti verebilmekteyiz. Şube telefonlarımızı sayfanın üst kısmında görebilirsiniz.

Acıbadem depolama çalışmaları

Acıbademli müşterilerimizin depolanacak olan eşyalarını mahalle içindeyse küçük nakliye araçlarımızla yapabiliyoruz. Acıbadem’den bir başka ilçeye görütülerek depolatılmak istenen eşyalar için o ilçedeki depomuza taşınmak üzere büyük nakliye kamyonlarımız gelmektedir. Acıbademden başka bir şehire götürülerek o şehirde depolatılmak istenen eşyalar için de şehirdeki nakliye depomuzun görevlileri tarafından teslim alımı yapılmaktadır. Bu çalışmada ise nakliyeyi Acıbadem evden eve nakliyat birimimiz yapmaktadır.

Dilerseniz anasayfaya dönmek için evden eve nakliyat bağlantısına tıklayabilirsiniz.