asansörlünakliyat

6 katlı asansörsüz apartmandan ev taşıma nasıl yapılır

Asansörü olmayan binalarda özellikle yüksek katlardan alınacak eşyaların taşınması oldukça zordur. Merdiven sahası dar ise bu zorluk daha da artar. altıncı katta oturan bir müşterinin evini taşımak için ilk olması gereken şey bir asansördür, ancak eğer asansör yoksa bu durumda ya dışarıdan bir nakliye asansörü kullanarak yada merdiven dairesinden eşyaları taşıyarak iş tamamlanmalıdır. Bizim önceliğimiz dışarıdan asansörlü nakliye aracını kullanarak eşyaların nakledilmesidir. Bunu yapabilmek için balkonu kullanırız. Balkondan tüm eşyalarınızı eve taşımak isteriz. Eğer balkon kapısından eşyalarınızı taşımak mümkünse hepsini buradan çıkartırız. Çıkartamadığımız bir yada iki eşyayı merdiven sahasından da çıkartırız. Ancak hem merdiven sahası hem de balkondan çıkarmak mümkün değilse bu durumda binanızın uygun olan bir penceresini sökerek bu pencere boşluğundan içeriye eşyalarınızın taşınmasını yapmamız çok daha basit olacaktır. Tüm taşıma işleri bittiğinde ise pencereyi yerine monte etmek pencere sökme ve takma ustamızın maharetli ellerine bakacaktır.

Altıncı kat yüksek bir seviye olduğundan eğer bir asansör yoksa buraya merdiven sahasından buzdolabı, çamaşır makinesi gibi ağır eşyaların çıkarılması güçtür. Müşterimizin pencereden eşyaların nakledilmesinin nasıl yapılacağını anlamasını sağlayarak bu şekilde bir taşıma yapılmalıdır.

Asansörlü nakliye aracı ile yapılan çalışmalarda eşyaların tamamı çok kısa sürede pencereden alınır. Eğer sizin binanızda da bir asansör yoksa ve yüksek katlarda oturuyorsanız evinizi taşıtırken bir asansörlü nakliyat firmasını çağırmalısınız. Evden eve nakliyat firmamız size bu konuda yardımcı olabilecek tüm araçlara sahiptir. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.