5×10 metre boyutlarında havalı naylonla paketleme yapımı

Büyük havalı naylonlarla paketleme yapmak için hangi yöntemleri kullanıyoruz ? Bu konularda sizleri bilgilendirmek istiyoruz. 5×10 metre boyutunda bir havalı naylon büyük eşyaların paketlenmesi için kullanılmaktadır. Mobilyalar, Koltuklar, Mutfak dolapları, Banyo dolapları, Yataklar, kapılar, gardroplar bu guruba girerler.

Daha önce yazdığımız Nakliyat için kutulama ve paketleme yapımı sayfamızda paketleme ile ilgili farklı yöntemleri de yazmıştık. Şimdi de sadece büyük naylonlarla paketlemenin nasıl yapılması gerektiğinden bahsetmek istiyorum.

Büyük yatakların havalı naylonla paketlenmesi için yere 5×10 metrelik naylon serilir. Yatağın her iki yanından birer çalışma arkadaşı tutarak naylonun üzerine koyar. Yatak köşeleri sert ve keskin ise köşelerine kırılmayı önleyen plastik köşelikler konulur. Yatak kenarları sert değilse doğrudan havalı naylonla sarılır. yatağın tamamı sarıldıktan sonra kuvvetli yapışkanı olan kırmızı bantlar kullanarak paketleme yapılır. Böylece havalı naylon içinde yatağın muhafazası sağlanmış olur.

Yatak dışında mobilyaların paketlenmesi de yine aynı yöntem kullanılarak yapılmalıdır. Mobilyalardaki bir fark ise her mobilya için köşelik kullanılması gerekliliğidir. Ayrıca havalı naylonlarla paketleme yapılacak olan eşyaların tümü tek kat sarılmakla yeterli korumayı sağlayacaktır.

Havalı naylonlar eşyaların indirilmesinden sonra müşteriden alınmazlar. Tüm havalı naylonlar sadece tek kullanımlıktır. Ev eşyalarınızın taşınmasında sizlere yardımcı olabilmemiz için bizi arayabilirsiniz, yada evden eve nakliyat sayfamıza tıklayarak taşıma sistemimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.