Kadıköy 19 Mayıs Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Günümüzde evden eve nakliyat sektöründe eşya taşıma işi güven gerektiren bir iş haline gelmiştir. 19 Mayıs Mahallesi Evden Eve Nakliyat hizmetimiz müşterimizi memnun etmek şartıyla elimizden gelen ne varsa müşterilerimiz için yapmak zorunluğundayız. En çok tercih edilen nakliyat firması aralarından biriyiz. Müşterilerimize daha iyi taşıma yapmak için garantili eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Garantili nakliyatta eşyanızın herhangi bir zarar görmesi dahilinde firmamız tarafından görülen zararı üstlenmesidir.

Kadıköy Evden Eve Eşya Taşıma

1989 Yılından Biri Kadıköy evden eve nakliyat sektörünün içindeyiz. Yılar geçtikçe şirketimiz Mega İstanbul Nakliyat  çalışmalarını daha kolay bir hale almaktadır. Şirketimiz ayrıca her yıl içinde İstanbul içinde tüm hizmetlerde %20 indirimlerimiz vardır. Kadıköy taşımacılıkta sigorta hizmeti, expertiz hizmeti, asansörlü nakliyat hizmeti ve bunun gibi aklınıza gelecek tüm evden eve nakliyat hizmetleri yapmaktadır.

Kadıköy 19 Mayıs Mahallesi Depolama

Kadıköy içinde evden eve depolama hizmetimiz bulunmaktadır. Depoya ister ev eşyası ister fabrika eşyası vb. gibi aklınıza gelebilecek tüm eşyaları istediğiniz süre kadar depomuzda tutmaktayız. Depolarımız her eşyaya göre farklı farklı odalarımız vardır. Bu odalar titiz ve hava almayacak şekilde kullanılmaktadır. Depolama fiyat bilgisi almak için 0532 600 76 65 numaralı kodlu numarayı arayarak bizden fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir