100. Yıl mahallesi eşya taşıma

100. Yıl mahallesi eşya taşıma

100. Yıl eşya taşıma firmaları içinde en çok tanınan EVDEN EVE NAKLİYAT, eşyalarınızı bağcılar içinde veya İstanbul genelinde aynı gün içinde taşımaktadır. 100. Yıl mahallesinde sunduğumuz eşya taşıma fiyatlarımızla müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaya devam ederken bazı müşterilerimizin “para mühim değil kaliteli taşıma olsun yeter” dediklerini duyuyor ve kaliteden uygun fiyatlara taşıma sistemimiz olumsuz etkilenmeyeceğinin garantisini vererek çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

Bağcılar 100. Yıl mahallesinde eşya taşıma firmalarından bazıları sadece Bağcılar merkezden yürütmeyi sürdürürken bizim firmamız mahalle içindeki koordinasyon birimimizle size daha yakın olmayı sürdürüyoruz. Gerekli istek ve şikayetlerinizi daha hızlı bildirebilmeniz için size yakın çalışmayı seçtik. 100. Yıl mahallesinden İstanbul içine veya diğer şehirlere eşyalarınızı taşıtmak için firmamızın telefonlarını aramanızı önemle bekliyoruz.

Bağcılar ilçesinin 100. Yıl mahallesinde hizmet noktasını açan nakliyat firmamız eşya taşıma, parça eşya taşımacılığı ve ev taşıma alanlarındaki tüm ihtiyaçların giderilmesi için bir taşıma birimi kurmuştur. 100. Yıl mahallesinde evden eve nakliyat işlerini yapan Bağcılar evden eve nakliyat birimimiz eşya taşıma işlerini de tek elden yapmamak için mahalleye özel bir çalışma ekibi kurdu. Bu ekipte eşya taşıma işlerini yürüten 8 taşıma elemanı 6 nakliyat kamyonu, ve çeşitli eşya taşıma araç ve gereçleri ile çalışmalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlamaktadır.